حاجی پور و قادریان فینالیست شدند


به گزارش ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان از صبح امروز (شنبه) با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست، در شهر «گیور» مجارستان در حال برگزاری است.
فدراسیون کشتی نتایج کشتی گیران ایران در روز نخست این مسابقات را به شرح زیر اعلام کرد:
در وزن 63 کیلوگرم، حاجی پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم تاماس از صربستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل وانچا از کشور مجارستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.
در وزن 72 کیلوگرم ارسلان پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل فریتچ از مجارستان به برتری رسید اما در دیدار نیمه نهایی مقابل اتلینگر از کرواسی مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت.
در وزن 82 کیلوگرم قادریان در دور اول پولیوادوف از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل عزیزبیکوف از قرقیزستان به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. حریف قادریان در دیدار فینال پیتر باکسی (قهرمان جهان 2014) از مجارستان است.
در روز دوم این مسابقات (یکشنبه) نیز محمد فقیری و رضا عباسی در وزن 60 کیلوگرم، محمدرضا گرایی و حامد تاب در وزن 67 کیلوگرم و مهدی فلاح در وزن 87 کیلوگرم به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
بر اساس برنامه این مسابقات که به عنوان سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی نیز محسوب می شود، رقابت های اوزان 55، 63، 72، 82 و 97 کیلوگرم روز دوم تیر و رقابت های اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم روز سوم تیرماه برگزار خواهد شد.
ورزشی** 1528 **1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *