جاکارتا سکوی پرتاب من به پیکارهای جهانی خواهد بود


مکوندی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نخستین تجربه بین المللی در قالب تیم ملی است و امسال توانستم با توجه به رکوردهایی که به ثبت رساندم، نظر کادر فنی را جلب کنم.
این وزنه بردار اهوازی تیم ملی افزود: در رکوردگیری تیم ملی که اوایل تیر ماه برگزار شد، کادر فنی رکوردهایی را مشخص کرده بود که خوشبختانه عملکرد خوبی داشتم و به عنوان یکی از اعضای تیم ملی در بازی های آسیایی جاکارتا انتخاب شدم.
وی اظهار داشت: نتیجه را از الان نمی شود در بازی های آسیایی پیش بینی کرد؛ چرا که هنوز اسامی نفرات و تیم های شرکت کننده مشخص نشده، با این وجود تلاشم کسب بهترین نتیجه است.
مکوندی بیان داشت: سال گذشته در پیکارهای جهانی دانشجویان جهان پنجم شدم و در سال های قبل نیز در اردوی تیم های ملی نوجوانان و جوانان نیز حضور داشتم. حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا نخستین تجربه بین المللی مراه تیم ملی است که به طور حتم کسب مدال سکوی پرتابم به مسابقات جهانی خواهد بود.
وی ادامه داد: پس از سال ها تلاش، اکنون فرصت حضور در ترکیب تیم ملی برایم به وجود آمده و نهایت تلاشم را برای کسب بهترین مدال در جاکارتا خواهم داشت تا بتوانم پس از آن در نخستین تجربه جهانی نیز موفق عمل کنم.
رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری هم زمان با هفته نخست لیگ، روزهای 4 تا 6 تیر در تالار وزنه برداری آزادی تهران برگزار شد و پس از آن، با نظر شورای عالی فنی، علی مکوندی (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی، کیانوش رستمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، علی هاشمی (105 کیلوگرم)، بهداد سلیمی و سعید علی حسینی (به اضافه 105 کیلوگرم) به عنوان هفت ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی انتخاب شدند.
مجید عسگری (69 کیلوگرم) نیز به عنوان ورزشکار ذخیره برگزیده شد که با توجه به افزایش اوزان وزنه برداری در بازی های آسیایی می توانست در این مسابقات حضور یابد، اما وی قید حضور در این بازیها را زد.
به این ترتیب مکوندی دوم شهریور (ساعت 15)، مرادی و رستمی سوم شهریور (ساعت 12)، هاشمی و براری چهارم شهریور (ساعت 15) و سلیمی و علی حسینی 5 شهریور (ساعت 12) در بازی های آسیایی جاکارتا به روی تخته می روند.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *