ثبت نام 17 نفر در انتخابات هیات کشتی استان تهران


«حسن حمیدی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از اعتراضاتی که مربیان و پیشکسوتان استان تهران داشتند با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فدراسیون کشتی تا برگزاری انتخابات، ماموریت اداره هیات به من سپرده شد.
وی اظهار داشت: بعد از حضور در هیات، کارهای مقدماتی برگزاری انتخابات انجام و امروز نیز جلسه ای با «رضا گل محمدی» مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار و مقرر شد اسامی 17 نامزد برای تایید صلاحیت ارسال تا بعد از آن و در اولین فرصت مقدمات برگزاری انتخاب فراهم شود تا انتخاباتی بدون حاشیه داشته باشیم.
وی در پاسخ به این سووال که مسوولیت شما در هیات کشتی استان فقط برگزاری انتخابات است؟ گفت: شخصی که مسوولیتی را برعهده می گیرد چه یک روز و یا بیشتر، وظیفه دارد آن را به نحو احسن اجام دهد و با همه توان، برنامه های از قبل برنامه ریزی شده را براساس تقویم مسابقات ادامه خواهیم داد تا بعد از انتخابات، هیات کشتی تعیین تکلیف شود.
پس از پایان دوره چهار ساله «عبدالله عزیزی» در هیات کشتی استان تهران، وی دوباره از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به عنوان سرپرست انتخاب شد.
تعدادی از مربیان و پیشکسوتان کشتی استان تهران که به عملکرد چهار ساله او انتقاد شدیدی داشتند، هفته گذشته با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، نسبت به این موضوع اعتراض کردند که سبب شد «حسن حمیدی» به پیشنهاد اداره کل ورزش و موافقت فدارسیون کشتی به عنوان سرپرست هیات کشتی استان تهران منصوب شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *