تیم های کشتی ایران و روسیه اردوی مشترک برگزار می کنند


به گزارش ایرنا، با درخواست فدراسیون کشتی روسیه و موافقت فدراسیون کشورمان اردوی مشترک تمرینی بین کشتی گیران روسیه (تاتارستان) و تیم های منتخب کشتی آزاد نوجوانان و جوانان ایران روزهای 22 تا 29 آذر در تهران برگزار می شود.
برگزاری اردوی مشترک تیم های روسیه و ایران در حالی قرار است برگزار شود که به نظر می رسد این کشور در نظر دارد مراودات کشتی خود را با کشورمان همچنان در رده های سنی پایه ادامه دهد.
روس ها طی چند سال گذشته هیچگاه در تورنمنت های بین المللی ایران همچون جام جهان پهلوان تختی شرکت نکرده اند و حضور تیم های کشتی آنها تنها محدود به جام شاهد و یا روز جهانی کودک بود.
از سوی دیگر طی هفته های گذشته فدراسیون کشتی روسیه از تیم های منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در جام الروسا روسیه در مسکو و جام آلانز در ولادی قفقاز مرکز جمهوری اوستیای شمالی دعوت بعمل آورده بود و حتی هزینه کامل تیم منتخب کشتی آزاد استان مازندران در جام آلانز را نیز تقبل کرده اند.
به نظر می رسد سیاست فدراسیون کشتی روسیه با حضور افرادی همچون آرسن فادزائف به عنوان نایب رییس فدراسیون، با تحولاتی روبرو شده و باید منتظر تیم های قدرتمند دو کشور در تورنمنت های سطح بالایی همچون جام جهان پهلوان تختی، ایوان یاریگین، پادوبنی و سایر تورنمنت ها باشیم.
ورزشی**1067**9118

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *