تیم های کشتی آزاد دو کره اردوی مشترک برگزار می کنند


به گزارش روز دوشنبه ایرنا از منابع اینترنتی، «جانگ سانگ» سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کره جنوبی امیدوار است در آینده تیم کره متحد در مسابقات و در بازی های المپیک شرکت کند.
همچنین «انور گدویف» کشتی گیر روس که در دیدار فینال وزن 74 کیلوگرم بازی های المپیک 2016 برزیل مقابل «حسن یزدانی» در یک مبارزه به یاد ماندنی شکست خورد، امسال در رقابت های جهانی مجارستان غایب خواهد بود و قصد دارد از مسابقات جام یاریگین سال 2019 روسیه به میادین باز گردد.
گدویف هنوز تصمیمی در مورد رقابت در وزن 79 یا 86 کیلوگرم نگرفته است، اما وی گفته است که در المپیک 2020 توکیو قصد دارد در وزن 86 کیلوگرم حضور داشته باشد.
گدویف که به اردوی روس ها برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان دعوت شده بود اعلام کرد که «زوربیک سیداکوف» و «حاجی ماگمداف» از نفرات شاخص روس ها و شانس کسب مدال طلا در رقابت های جهانی در وزن های 74 و 79 کیلوگرم هستند.
رقابت های کشتی بزرگسالان جهان از 30 مهر تا 6 آبان 97 در بوداپست مجارستان برگزار می شود.
برگزاری مرحله دوم اردوی 15 روزه آزادکاران روس در ارتفاعات البروس با حضور نفرات برتر رقابت های قهرمانی کشور، برگزاری دو مرحله اردوی دیگر تا مسابقات جهانی در منطقه سوچی و شرکت در تورنمنت های مدوید و زیلکوفسکی در کشورهای بلاروس و لهستان برای شناخت ترکیب نهایی این تیم در رقابت های جهانی بوداپست مجارستان از دیگر اخبار کشتی روسیه است.
اردوی تیم ملی کشتی آزاد روسیه در حالی قرار است برای کسب آمادگی جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهان برگزار شود که «عبدالرشید سعدالله یف» قهرمان المپیک و جهان، «ماگومد رسول قاضی ماگمدوف» دارنده مدال طلای جهان و «ختیگ سابولوف» دارنده مدال طلا و نقره جهان هفته گذشته و در قالب تیم های آرش زین بابل و ستارگان ساری در لیگ برتر کشتی ایران حضور داشتند.
براساس اخبار منتشر شده در منابع اینترنتی، از مجموع هفت کشتی گیر داغستانی حاضر در رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، تنها «ماگومد ابراگیم اف» در وزن 97 کیلوگرم که مقابل «علیرضا کریمی» شکست خورد، صاحب مدال برنز شد.
«طاها آکگول» آزادکار سنگین وزن ترک و قهرمان المپیک و جهان به دعوت «کایل اسنایدر» آمریکایی قهرمان المپیک و جهان در وزن 97 کیلوگرم، اردوی دو هفته ای را در دانشگاه ایالتی اوهایو آمریکا برگزار کرد.
«سوسلان رامونوف» قهرمان المپیک 2016 برزیل و دارنده مدال طلا و برنز جهان که مدتی از وزن 65 کیلوگرم به وزن 70 کیلوگرم رفته بود و در چند مسابقه بین المللی نیز شرکت کرده بود، تصمیم گرفته است بار دیگر به وزن سابق خود بازگردد. رامونوف، «الیاس بک بولاتوف» را مهمترین رقیب داخلی خود در این وزن دانسته است.
براساس این گزارش، بحرینی ها پس از جذب «آدام باتیروف» روسی الاصل و قهرمان اروپا به تازگی «علی حاجی محمد» در وزن 65 کیلوگرم داغستانی را جذب کرده اند و این کشتی گیر قصد دارد در رقابت های کشتی آزاد زیر 23 سال جهان به میدان برود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *