تیم منتخب کشتی آزاد نوجوانان راهی رومانی شد


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی که با عنوان «کنستانتین الکساندروف»، «لوان پوپوویچی»، «دامتیرو پیروالسکو» و «واسیل لورگا» در رده سنی نوجوانان و جوانان در رشته های آزاد و فرنگی برگزار می شود، طی روزهای 10 تا 14 خرداد در شهر بخارست رومانی برپا خواهد شد.
ترکیب تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران در این مسابقات را مهدی ویسی، عباس ابراهیم زاده (48 کیلوگرم)، سجاد گودرزی (55 کیلوگرم)، سهراب ادهم خلیلی (65 کیلوگرم)، هادی شرفبیانی (71 کیلوگرم) و امیرحسین زارع (110 کیلوگرم) تشکیل می دهد.
همچنین غلامرضا محمدی (سرمربی)، ابراهیم مهربان (ابراهیم مهربان)، امیر توکلیان (مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد پایه) و محمد برغانی (داور) به عنوان همراه عازم رومانی می شوند.
بر اساس برنامه رقابت ها، نوجوانان آزادکار روز پنج شنبه 10خرداد وزن کشی خواهند کرد و رقابت های مقدماتی تا حضور در فینال را در همان روز برگزار و مسابقات شانس مجدد، رده بندی و فینال نیز روز جمعه 11 خرداد برگزار خواهد شد.
رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان جهان روزهای 12 تا 17 تیر در زاگرب کرواسی برگزار می شود و پس از آن 2 نماینده ایران باید در بازی های المپیک 2018 نوجوانان در آرژانتین حضور یابند.
همچنین تیم منتخب کشتی آزاد جوانان برای حضور در تورنمنت بین المللی رومانی فردا (پنج شنبه) عازم این کشور می شود.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *