تیم منتخب کشتی آزاد راهی روسیه شد


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روزهای 15 تا 17 شهریورماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می شود.
تمامی هزینه های تیم اعزامی از سوی برگزار کننده این مسابقات پرداخت می شود و تیم کشورمان با دعوت فدراسیون روسیه راهی این مسابقات شد.
پوریا ترکمان (57 کیلوگرم)، مجید داستان (61 کیلوگرم)، محمد رمضان پور، پیمان بیابانی (65 کیلوگرم)، فرزاد عموزاد خلیلی (70 کیلوگرم)، احمد بذری (86 کیلوگرم)، مسعود خواجه صالحانی (97 کیلوگرم) و کمیل قاسمی (125 کیلوگرم) به همراه مصطفی میرعمادیان (مربی ارشد و سرپرست)، مهدی برائتی (مربی) و محمدحسن یاراحمدی (داور) تیم منتخب اعزامی به روسیه هستند.
همچنین پیش از این قرار بود «رضا یزدانی» آزادکار وزن 97 کیلوگرم ایران پس از دو سال دوری از میادین راهی این مسابقات شود که در این مسابقات حضور نخواهد یافت.
همچنین براساس مصوبه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد مقرر شد رضا یزدانی، علیرضا گودرزی، مجتبی گلیج، اسماعیل نجاتیان برای ارزیابی نهایی و تعیین تکلیف وزن 97 کیلوگرم ایران در پیکارهای جهانی سال 2018 در بوداپست مجارستان به مسابقات جام الکساند مدوید به کشور بلاروس اعزام شوند که به نظر می رسد یزدانی قصد حضور در این تورنمنت را نیز ندارد.
بر اساس برنامه اعلامی جام دیمیتری کرکین، مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم روزهای پنج شنبه و جمعه و مسابقات اوزان 61، 70، 79، 92 و 125 کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه برگزار می شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *