تیم ملی وزنه برداری ایران عازم ترکمنستان شد


به گزارش ایرنا از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، هشت ملی پوش به همراه «محمدحسین برخواه، علی اکبر خورشیدی فر، علی جباری و مسعود قاسمی» کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان اعزامی به مسابقات هستند.
حسین سلطانی در دسته 73 کیلوگرم، عارف خاکی در دسته 89 کیلوگرم، سهراب مرادی و امیر حقوقی در دسته 96 کیلوگرم، علی هاشمی و رضا بیرالوند در دسته 102 کیلوگرم، محمدرضا براری در دسته 109 کیلوگرم و علی داودی در دسته 109+ کیلوگرم وزنه برداران اعزامی ایران به مسابقات جهانی هستند.
در این دوره از مسابقات، بهداد سلیمی قهرمان فوق سنگین جهان و المپیک به دلیل خداحافظی از دنیای ورزش و سعیدعلی حسینی به دلیل مصدومیت، در ترکیب کاروان ایران حضور ندارند. کیانوش رستمی وزنه بردار دسته 96 کیلگرم ایران نیز پس از ناکامی در مسابقات آسیایی جاکارتا 2018 از ترکیب تیم ملی کنار گذاشته شد.
مسابقات قهرمانی بزرگسالان 2018 جهان با رقابت وزنه برداران 88 کشور در روزهای 10 تا 19 آبان ماه به میزبانی عشق آباد ترکمنستان برگزار می شود.
روز نخست این رقابت ها (پنجشنبه 10 آبان ماه) با مسابقات وزنه برداران زن گروه (D) دسته 55 کیلوگرم آغاز شده است.
تیم ملی وزنه برداری ایران در رقابت های سال گذشته که در «آناهایم آمریکا» برگزار شد با ۵۰۹ امتیاز برای نخستین بار قهرمان جهان شد.
ورزشی ** 2052 ** 2023

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *