تیم ملی وزنه برداری آماده حضور در بازیهای آسیایی است


علی مرادی روز دوشنبه در حاشیه سفر به سمنان گفت و گو با ایرنا افزود: تیم ملی وزنه‌برداری ایران اکنون در مرز آمادگی 90 درصدی قرار دارد و ملی‌پوشان کشورمان برای افتخارآفرینی در جاکارتا آماده می‌شوند.
وی با بیان این که اردوی تیم ملی ‌اکنون در استان مازندران در حال برگزاری است، اظهارداشت: ملی‌پوشان ایرانی آخرین مرحله از اردوها را پشت سر می‌گذارند.
وی خاطرنشان کرد: روزهای آینده از نزدیک در اردوی تیم ملی در مازندران حضور پیدا می‌کنم تا ارزیابی مجددی از وضع ملی‌پوشان داشته باشم.
مرادی اضافه کرد: مراحل آماده‌سازی تیم ملی بسیار مطلوب است و بازیکنان بعد از اردوی مازندران، به تهران می‌آیند.
رییس فدراسیون وزنه‌برداری با تأکید بر این که ملی‌پوشان برای کسب افتخار برای نام ایران در جاکارتا به مصاف رقبا می‌روند، گفت: امیدواریم ملی‌پوشان با عملکرد خوب خود، دل مردم ایران را شاد کنند.
مرادی تصریح کرد: اقدامات زیربنایی در رشته وزنه‌برداری در سمنان، نوید این را می‌دهد که استعدادها بهتر شناسایی و در بحث نخبه‌پروری در استان بیشتر کار شود.
به گزارش ایرنا، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی امروز به منظور ارزیابی عملکرد هیأت وزنه‌برداری سمنان به این استان سفر کرده است.
براساس پیش‌بینی شورای المپیک آسیا 15 هزار ورزشکار و بیش از پنج هزار و 500 تیم ورزشی از 45 کشور در هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 جاکارتا حضور خواهند داشت.
این رقابتهای ورزشی از روز 18 آگوست تا 2 سپتامبر سال جاری میلادی در پایتخت اندونزی و همزمان در 2 شهر دیگر ‘پالم بانگ’ و ‘ باندونگ’ در سه ورزشگاه گلورا، بونگ و کارنو در 47 رشته ورزشی برگزار خواهد شد.
در استان سمنان بیش از 50 ورز شکار سازمان‌یافته در هیات وزنه‌برداری فعال هستند و تعداد بانوان فعال این رشته ورزشی در استان هشت نفر است.
استان سمنان بیش از 30 هزار ورزشکار سازمان‌یافته دارد.
6026/7339

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *