تیم ملی فرنگی ایران قهرمان جام شاهد شد


به گزارش ایرنا شامگاه پنجشنبه و در دومین روز برگزاری این رقابت ها تیم ملی فرنگی الف ایران با برتری هشت بر 2 مقابل تیم ملی توسعه ایران به مقام قهرمانی رسید و در دیدار رده بندی این مسابقات نیز تیم ملی فرنگی ارمنستان با برتری 6 بر چهار مقابل تیم ملی جمهوری آذربایجان کاپ برنزی این دوره از رقابت ها را بالای سر برد.
در دیگر دیدارهای امروز نیز تیم ملی فرنگی ایران ب پنجم شد، گرجستان در رده ششم قرار گرفت و تیم های منتخب آذربایجان غربی و سوریه به ترتیب هفتم و هشتم شدند.
به گزارش ایرنا چهاردهمین دوره رقابت های جام بین المللی کشتی جوانان شاهد با حضور هشت تیم خارجی و هشت تیم ایرانی در 2 رشته آزاد و فرنگی طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه /7 و 8 آذر ماه جاری/ در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد.
روز گذشته در نخستین روز این رقابت ها تیم کشتی آزاد ایران الف با برتری هشت بر 2 مقابل تیم منتخب آذربایجان غربی بر سکوی قهرمانی ایستاد و در دیدار رده بندی نیز تیم کشتی آزاد ایران الف با برتری 6 بر چهار مقابل تیم ملی جمهوری آذربایجان بر سکوی سوم قرار گرفت.
این مسابقات به صورت تیم به تیم برگزار شد و در پایان دیدارهای مقدماتی تیم های اول هر گروه به دیدار فینال رسیدند و تیم های دوم نیز دیدار رده بندی را برگزار کردند.
تیم های آزاد و فرنگی ترکیه که با ترکیبی از کشتی گیران نوجوان در چهاردهمین دوره از این مسابقات حضور یافته بود، به دلیل محدودیت های قانونی / و اختصاص رقابت ها به رده جوانان/ نتوانست در این رقابت ها شرکت کند و به برگزاری چند دیدار دوستانه با تیم میزبان بسنده کرد.
در این دوره از رقابت ها هشت تیم خارجی و هشت تیم از کشورمان حضور داشتند که شامل تیم های آزاد و فرنگی جمهوری آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، سوریه، 6 تیم از ایران و 2 تیم از آذربایجان غربی بود.
بر اساس اعلام فدراسیون تیم های ملی فرنگی و آزاد ایران با 60 ورزشکار در قالب 6 تیم در اوزان 10 گانه در چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی کشتی جام شاهد شرکت داشتند.
سیزدهمین دوره این رقابت‌ها در سال گذشته به میزبانی شهر کرج با حضور تیم‌هایی از روسیه، جمهوری آذربایجان، گرجستان، ارمنستان، قرقیزستان، ترکیه، سوریه، لبنان، اوکراین، ارمنستان، قزاقستان، بلاروس و نیجریه در رشته های فرنگی و آزاد برگزار شد؛ امسال تیم های ملی آزاد و فرنگی روسیه به دلیل صادر نشدن ویزا از حضور در این مسابقات محروم ماند.
دومین دوره این مسابقات نیز در سال 1382 به میزبانی ارومیه برگزار شده بود.
7156/3072

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *