تیم آمل صاحب نخستین پیروزی در لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور شد


به گزارش خبرنگار ایرنا ، این مسابقات پنجشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل برگزار شد و تیم میزبان ، شهرداری مشهد را با نتیجه 7 بر 3 بدرقه کرد.
تیم کشتی دوشه هراز آمل در حالی صاحب نخستین پیروزی این فصل خود شد که در بازی رفت در مشهد با نتیجه سنگین 9 بر یک مقابل این تیم تن به شکست داده بود.
سرمربی تیم کشتی دوشه هراز آمل در پایان این دیدار به خبرنگار ایرنا گفت : پیروزی روحیه بخشی بود و کسب امتیاز برای تیمی که در بازی رفت برابر ما پیروزی با اختلاف بالایی کسب کرده بود ، راحت نبود.
عادل بالی تبار افزود که تیمش در هفته های اول و دوم با ترکیب کشتی گیران نوجوان و جوان به مصاف حریفان رفته بود و با توجه به تجربه پایان مسابقاتی آنها ، در نتیجه گیری ناکام بودند .
وی ادامه داد : در هفته های سوم و چهارم با اضافه شدن کشتی گیران بزرگسال و باتجربه به تیم ، روند صعودی خوبی داشتیم و شکستی که برابر حریفان متحمل شدیم ، با اختلاف امتیازی حداقلی بود.
سرمربی تیم کشتی دوشه هراز آمل گفت : به هرحال نبود کشتی گیران باتجربه و ملی پوش که تیم بر پایه آنها بسته و روانه لیگ شد ، شوک سنگینی بود ، هرچند به آینده و بازیکنان جوان تیم امید زیادی داریم.
وی افزود : برای بازی هفته آینده که حساس و تعیین کننده برای صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات است ، سعی خواهیم کرد تا با ترکیب خوبی به مصاف تیم ایذه برویم تا شرمنده مردم و علاقه مندان پرشمار کشتی آمل نشویم.
** از میزبانی وداوری شکست خوردیم
در همین حال سرمربی تیم کشتی شهرداری مشهد هم به خبرنگار ایرنا گفت : تیم کشتی میزبان تلاش زیادی برای این پیروزی داشت و از حمایت تماشاچیان و کشتی دوستان علاقه مند آملی در سالن بهره مند بود.
حمیدرضا فراهانی افزود : رقابت دو تیم جدای از حساسیت در نتیجه گیری ، تا حدودی جنجالی شد و این وضعیت با حضور تماشاچیان و میزبانی تیم آمل ، داوری مسابقه را نیز به سود تیم میزبان تغییر داده بود.
وی گفت : پیروزی ما در مشهد مقابل تیم آمل با وجود اختلاف زیاد در وسط تشک کشتی حاصل شده بود و تحت هیچ شرایطی با توسل با حاشیه و داوری پیروز نشده بودیم.
تیم کشتی لبنی دوشه هراز آمل با کسب یک پیروزی و سه شکست به لطف استراحت در هفته نخست ، همچنان در انتهای جدول سه تیمی گروه دوم این مسابقات باقی ماند.
این تیم در هفته ششم و پایانی مرحله مقدماتی این مسابقات روز هفتم تیر ماه در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم صدرنشین آنزان ایذه است.
مسابقات امسال لیگ دسته یک کشتی فرنگی باشگاههای کشور با حضور تیم های آنزان ایذه ، رضا پویش اهواز ، شرکت ملی حفاری ، شهرداری مشهد و هیات کشتی اردبیل و دوشه هراز آمل در حال برگزاری است.
7327/1654

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *