تیلور آزادکار تیم ملی آمریکا مصدوم شد


به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای رسمی کمیته ملی آمریکا، دهمین دوره مسابقات کشتی آزاد خیابانی در آمریکا با حضور بهترین کشتی گیران جهان و همچنین تیم ملی این کشور در میدان مدیسن گاردن نیویورک برگزار شد.
در جریان دیدار فینال وزن 86 کیلوگرم بین دیوید تیلور و دراو فاستر، تیلور بعد از گذشت 30 ثانیه از کشتی به دلیل مصدومیت پا نتوانست به مسابقه ادامه دهد.
دیوید تیلور در پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی سال 2018 جهان در مجارستان در همان دور نخست موفق به شکست حسن یزدانی شد. تیلور در ادامه به مدال طلای وزن 86 کیلوگرم در پیکارهای قهرمانی جهان دست یافت. او در جام جهانی 2017 کرمانشاه نیز موفق به شکست یزدانی شده بود.
همچنین در ادامه مسابقات کشتی خیابانی، جردن باروز دارنده مدال طلای المپیک و 3 طلای قهرمانی جهان در دیدار فینال «بن اسکرین» دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2008 پکن و یکی از ستاره های حال حاضر رشته رزمی ترکیبی MMA را 11 بر صفر شکست داد.
همچنین کایل اسنایدر دیگر آزادکار سرشناس آمریکایی که مدال طلای جهان و المپیک را در کارنامه دارد در دیدار فینال وزن 97 کیلوگرم «نیشان راندهووا» از کانادا را 15 بر یک مغلوب کرد.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *