توکلی گزینه هدایت وزنه بردای معلولین ایران


«بابک محمدی» روز سه شنبه در گفت وگو به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای رقابت با کشورهایی که در وزنه برداری معلولان صاحب عنوان هستند باید از تمام پتانسیل ها استفاده شود تا بتوانیم نتیجه لازم را برای ایران در رقابت های پارالمپیک 2020 کسب کنیم؛ یکی از این راهکارها تقویت کادر فنی تیم ملی است.
وی گفت: در راستای اجرایی شدن این برنامه انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین بررسی چهار گزینه شامل علی اصغر رواسی، علی محمودی، احمد ملا حسینی و حسین توکلی را در دستور کار قرار داده است. به زودی با هماهنگی فدراسیون جانبازان و معاونت قهرمانی این فدراسیون گزینه نهایی را اعلام خواهیم کرد.
رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین در پایان گفت: از صبح خبری در خروجی سایت ها قرار گرفته که حسین توکلی به عنوان سرمربی انتخاب شده است که صحت ندارد و وی تنها یکی از چهار گزینه مربیگری تیم وزنه برداری جانبازان و معلولین به شمار می رود.
به گزارش ایرنا تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین ایران خود را برای حضور در رقابت های گزینشی پارالمپیک 2020 آماده می کند. این رقابت ها به میزبانی شهر توکیو در کشور ژاپن برگزار می شود.
ورزشی**2052** 2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *