تمرینات نفس گیر آزادکاران در آستانه رقابت های آسیایی


به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، مرحله هشتم و پایانی اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا از 19 فروردین در خانه کشتی «عبدالله موحد» مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و تا زمان اعزام ادامه خواهد داشت.
تمرین امروز آزادکاران از ساعت 11 با صحبت های «غلامرضا محمدی» سرمربی تیم ملی آغاز شد.
20 آزادکار حاضر در تمرینات پس از گرم کردن بدنهای خود، به انجام تمرینات مرور فن که کادر فنی برای آنها طراحی کرده بود، پرداختند.
در تمرینات امروز که تعدادی از ملی پوشان رده سنی امید نیز حضور داشتند، کادر فنی اصرار زیادی به اجرای صحیح فنون داشتند.
حسن یزدانی، مصطفی حسین خانی و پرویز هادی که در ترکیب تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا نیستند، زودتر از سایرین تمرینات خود را به پایان رساندند.
در تمرینات امروز، محمد جواد ابراهیمی و علیرضا گودرزی نیز که پیش از این نسبت به نبودن اسمشان در ترکیب آسیایی معترض بودند، حضور نداشتند.
«همت مسلمی» مربی سازنده «حسن یزدانی» که برای نخستین مرتبه به جمع کادر فنی تیم ملی دعوت شد، در کنار سایر مربیان به کار ملی پوشان نظارت داشت.
رضا اطری، بهنام احسان پور، پیمان بیابانی، یونس امامی، محمد نخودی، بهمن تیموری، کامران قاسم پور، علیرضا کریمی، رضا یزدانی و یداله محبی به ترتیب در اوزان 57، 61، 65، 70، 74، 79، 86، 92، 97 و 125 کیلوگرم 10 آزادکار اعزامی کشورمان به رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در چین هستند.
این رقابت ها مهمترین مسابقه رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی پیش از حضور در رقابت های جهانی 2019 قزاقستان است.
رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای 3 تا 8 اردیبهشت ماه در شهر «شی آن» چین برگزار می شود که مسابقات کشتی آزاد روز 3 اردیبهشت در اوزان اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم و روز 4 اردیبهشت در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد برگزار می شود.
ورزشی**3783**1067**2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *