تمرینات تیم ملی وزنه برداری آغاز شد


به گزارش ایرنا از فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه محسن بیرانوند دبیر فدراسیون در این جلسه تمرینی حضور یافتند و ضمن گفت و گو با اعضای تیم ملی، تمرینات اردونشینان را مشاهده کردند.
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری پس از تبریک به مناسبت موفقیت ملی پوشان در بازی های آسیایی2018 جاکارتا، خطاب به نفرات حاضر در اردو گفت: باید برای قهرمانی و بالا بردن پرچم ایران در مسابقات جهانی پیش رو تمام تلاش خود را به کار ببندید و برای این رویداد مهم همه امکانات و تجهیزات برای افتخارآفرینی شما مهیاست؛ بنده و تمامی مسئولان و همکارانم در فدراسیون وزنه برداری برای مدال آوری شما تلاش خواهیم کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: ملی پوشانی که در اردو حضور دارند باید دستورات کادر فنی را به خوبی اجرا کنند و تا قبل از اعزام به مسابقات، تمرینات خود را همانند روز اول ادامه دهند.
در ادامه نیز محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری چند مورد از مسائل اردویی را به وزنه برداران تیم ملی گوشزد و اعلام کرد: کیاقدمی با پیشنهاد سرمربی تیم ملی و موافقت شورای عالی فنی به اردو اضافه خواهد شد.
محمدحسین برخواه سرمربی، علی اکبر خورشیدی فر مربی و مسعود قاسمی سرپرست و سهراب مرادی از طرف سایر ملی پوشان حاضر در این مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان از زحمات رئیس فدراسیون وزنه برداری تشکر و قدردانی کردند.
ورزشی ** 1067 ** 1528 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *