تصمیم جدید برای انتخاب فرنگی کار وزن 97 کیلوگرم


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا،جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی پس از شرکت تیم ایران در رقابت های بین المللی مجارستان و گرجستان ظهر امروز (چهارشنبه) در محل خانه کشتی «عبداله موحد» برگزار شد.
بر همین اساس مقر شد حسینی و علیاری در رقابت های جام «وهبی امره» ترکیه در وزن 97 کیلو گرم حضور داشته باشند و ارزیابی شوند.
حیدری فرنگی کار وزن 97 کیلوگرم ایران در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ گرجستان با شکست مقابل حریف خود در همان کشتی نخست از دور رقابت ها حذف شد.
براساس اعلام فدراسیون کشتی، همچنین گزارش کاملی از عملکرد کشتی گیران در مسابقات بین المللی مجارستان و گرجستان از سوی کادر فنی ارائه شد و مورد بحث اعضای شورای فنی قرار گرفت.
تیم منتخب کشتی فرنگی روزهای دوم و سوم تیر در رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مجارستان و روزهای 12 تا 15 تیر در تورنمنت گرجستان حضور یافت و نتایج ملی پوشان در این دو تورنمنت، در انتخاب آنها برای حضور در بازی های آسیایی، تاثیر خواهد داشت.
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره نیز روزهای 5 تا 7 مرداد در ترکیه برگزار می شود و تیم منتخب کشتی فرنگی ایران به این رقابت ها اعزام می شود.
ورزشی **1528**1368

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *