ترکیب نهایی تیم کشتی آزاد مازندران در جام آلانز روسیه مشخص شد


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز روزهای 16 تا 18 آذرماه در ولادی قفقاز روسیه (پایتخت جمهوری اوستیای شمالی) برگزار می شود.
بر اساس اعلام مسوولان برگزاری مسابقات به نفرات اول تا سوم این رقابت ها به ترتیب 5، 2 و یک هزار دلار جایزه نقدی اهدا می شود. همچنین به مربی نفر اول نیز هزار دلار (جمعا 10 هزار دلار در هر وزن) جایزه داده می شود.
ولادمیر خینچیگاشویلی دارنده مدال طلای جهان و المپیک و «گنو پتریاشویلی» دارنده دو مدال طلای جهان و برنز بازی های المپیک از گرجستان و «شریف شریف اف» دارنده مدال طلای جهان و المپیک از جمهوری آذربایجان از کشتی گیران مطرح حاضر در این مسابقات هستند و ضمن آنکه تیم کشتی آزاد آمریکا با 15 کشتی گیر در این مسابقات حضور خواهد یافت.
این مسابقات به نوعی یکی از مراحل انتخابی تیم ملی کشتی آزاد روسیه است و نفرات برتر مجوز حضور در رقابت های بین المللی جام یاریگین که از مراحل اصلی انتخابی این تیم است، نیز کسب می کنند.

*اسامی تیم منتخب کشتی آزاد بزرگسالان مازندران به شرح زیر است:
61 کیلوگرم: محمدباقر یخکشی
65 کیلوگرم: مهران نصیری
70 کیلوگرم: محمد یوسفی
74 کیلوگرم: حسین الیاسی
79 کیلوگرم: علی سوادکوهی و امید حسن تبار
92 کیلوگرم: مرتضی رضایی قلعه
125 کیلوگرم: جابر صادق زاده
همراهان: سید علی خدایی، علی میرزا آقا زاده خراسانی (مربیان)، مصطفی میرعمادیان (سرپرست) و محمد باقری (داور)
هزینه های اعزام تیم کشتی آزاد مازندران توسط میزبان تقبل شده است.
بر اساس برنامه اعلامی مسابقات اوزان 57، 65، 74، 86 و 97 کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه (16 و 17 آذر) و مسابقات اوزان 61، 70، 79، 92 و 125 کیلوگرم روزهای شنبه و یکشنبه (17 و 18 آذر) برگزار خواهد شد.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *