تبریز میزبان شایسته مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام است


علی نیک رزم امروز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به اینکه دو سال قبل هم تبریز میزبان این مسابقات بود، افزود: سومین دوره مسابقات قهرمانی کشوری بادی کلاسیک، فیزیک اندام و پرورش اندام نیز به میزبانی شهر تبریز برگزار می شود.
وی خاطر نشان کرد: وزن کشی مسابقات دیروز چهارشنبه در سالن ورزشی فتح خیبر انجام گرفت و امروز به دلیل تراکم کاری، رقابت های دو رشته بادی کلاسیک و فیزیک برگزار شد و فردا جمعه نیز پرورش اندام برگزار خواهد شد.
وی همچنین تعداد شرکت کنندگان در مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام را 530 نفر از بیست و هشت استان اعلام کرد و یادآور شد: سومین دوره مسابقات بادی کلاسیک، فیزیک و پرورش اندام انتخابی تیم ملی برای مسابقات اسپانیا خواهد بود، ضمن اینکه اردوی تیم ملی نیز در تبریز برگزار خواهد شد.
رییس هیات بدن سازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی اظهار داشت: این مسابقات در چهارچوب قوانین فدراسیون انجام می گیرد و کاپ آزاد نیست و به نفرات اول تا سوم این دور از مسابقات حکم و مدال اهدا خواهد شد.
سومین دوره مسابقات قهرمانی کشوری پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک از هشتم تا نهم شهریور ماه در سالن شهید اقدمی تبریز در حال برگزاری است.
9853/518

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *