تانک روس قید حضور در رشته هنرهای رزمی ترکیبی را زد


به گزارش ایرنا، سعدالله یف آزادکار وزن 97 کیلوگرم روسیه گفت: در رقابت های قهرمانی اروپا در رومانی از آمادگی کامل برخوردار نبودم و پس از مسابقات جهانی مجارستان این اولین رقابتی بود که در آن به میدان رفتم.
وی ادامه داد: مدت ها از آسیب دیدگی زانو و چند مصدومیت دیگر رنج می بردم و به دلیل همین مصدومیت و روند درمانی در رومانی با آمادگی کامل به میدان نرفتم.
این کشتی گیر 23 ساله که یک مدال طلای المپیک و سه مدال طلا و یک نقره جهان را در کارنامه دارد در مورد برنامه های بعدی خود اظهار داشت: قصد دارم در صورت صلاحدید «جامبولات تدیف» سرمربی تیم در بازی های اروپایی در مینسک بلاروس و مسابقات قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در نورسلطان قزاقستان به میدان بروم.
سعداله یف در مورد اینکه آیا قصد دارد مانند برخی کشتی گیران به سمت ورزش MMA برود گفت: در سال 2020 میلادی باید مدال طلای دوم المپیک را در توکیو بدست بیاورم و تمام برنامه های زندگی ام را برای آن گذاشته ام. خوشحالم که می بینم دوستانم در ورزش های رزمی در حال مبارزه هستند اما هیچ گاه نمی توانم ورزش زیبای کشتی را ترک کنم و به سمت این ورزش ها بروم. در زندگی همه چیز پول نیست و خانواده در اولویت است.
شاید یکی از علل مطرح شدن حضور این ورزشکار داغستانی و مسلمان روس به MMA گذشته از درآمد بالای آن، حضور موفق «حبیب نور ماگمدوف» یکی از ورزشکاران مطرح MMA و همشهری سعدالله یف است.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *