بی توجهی علت اصلی دوری ام از ورزش قهرمانی است


مصطفی قلی زاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از سال 82 ورزش را به صورت حرفه ای شروع کردم و با پرویز هادی (قهرمان سنگین وزن کشتی ایران) هم دوره بودم و در بسیاری از مسابقات کشوری شرکت کردم.
وی اضافه کرد: در حالیکه بسیاری از هم دوره ای های من به عناوین جهانی در عرصه ورزش دست یافته و برای کشور افتخارآفرینی می کنند عدم حمایت مسئولان شهرستانف مرا از ورزش قهرمانی دلسرد و دور کرده است.
وی ادامه داد: حمایت های مادی و معنوی و همچنین ایجاد روحیه قهرمانی و پهلوانی در ورزشکاران می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی بسیاری از استعدادهای ورزشی در شهرستان شود.
قلی زاده افزود: هدف من از حضور در رقابت های مختلف افتخار آفرینی برای شهرستان و کشور بود اما متاسفانه بی توجهی های صورت گرفته روحیه و انگیزه مرا برای ادامه راه از بین برده است.
وی ادامه داد: با داشتن مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و موفقیت های مختلف در عرصه ورزش قهرمانی، شغل مناسبی ندارم و وعده های مسئولان در این مورد نیز عملی نشده و در حد حرف باقیمانده است.
وی افزود: بیکاری و نبود توانایی مالی مناسب برای ادامه ورزش قهرمانی در کنار بی توجهی مسئولان موجب گوشه گیری من در جامعه ورزشی شده است.
وی اضافه کرد: برای رسیدن به این جایگاه زحمات زیادی را متحمل شده ام و دوست داشتم ورزشکاران و علاقه مندان ورزش با دیدن من به سمت ورزش قهرمانی کشیده شوند که متاسفانه این چنین نشد.
6 هزار و 200 ورزشکار سازمان یافته در قالب 88 هیات ورزشی در شهرستان مراغه فعالیت می کنند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *