به جای تبریک و سلفی باری از دوش استقلال بردارید/قرارداد شفر باید تمدید شود


پژمان منتظری پس از دیدار تیم های استقلال و سیاه‌جامگان گفت: سیاه‌جامگان چیزی برای از دست دادن نداشت. ما در نیمه نخست زیاد خوب نبودیم اما در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که ایجاد شد شرایطمان بهتر شد و توانستیم بازی را ببریم و شرمنده هواداران نشویم.

او درباره بازی کردن در پست دفاع راست گفت: متاسفانه در بازی امروز نه وریا و نه خسرو را داشتیم و باید تغییر سیستم می‌دادیم. مجبور شدیم بنده‌خدا بویان را بازی دهیم. او در پست غیر تخصصی‌اش بازی کرد. در نیمه دوم همه مسائل درست شد و توانستیم بازی را ببریم. امیدوارم که در بازی‌های آینده هم بتوانیم تمام امتیازات را کسب کنیم. من قبلا در این پست بازی کرده بودم. فرقی نمی‌کند که در استقلال در کدام پست بازی کنی. هر پستی که به میدان می‌روی باید تمام توانت را به کار بگیری. من تمام توانم را گذاشتم و خداراشکر توانستم پاس گل بدهم. من کار اضافی انجام ندادم و تنها وظیفه‌ام را انجام دادم.

بازیکن استقلال افزود: ما نسبت به بازی‌های قبل ۵ ۶ بازیکن خوبمان را نداشتیم و این می‌توانست به ما لطمه بزند اما خداراشکر آنقدر بازیکن خوب داریم که توانستیم این بازی را هم به خوبی پیروز شویم.

منتظری در ادامه درباره تمدید قرارداد وینفرد شفر و صحبت‌هایی مبنی بر کارشکنی افرادی در اطراف باشگاه استقلال، تصریح کرد: من عادت به صحبت ندارم. الان فقط برای صحبت در این رابط آمده‌ام. باشگاه استقلال راهش را پس از سه چهار سال که بد نتیجه گرفت پیدا کرده است. خداراشکر آقای افتخاری پس از این سال‌ها فهمیده که باید چه کار کند. بنده خدا آقای افتخاری تنها است. من نه با کسی آمدم و نه با کسی می‌روم. من می‌بینم که آقای افتخاری تنهاست. باید به باشگاه کمک کرد. بازیکنان و مربیان یک سری مشکلات دارند و افتخاری نمی‌تواند به تنهایی مشکلات را حل کند. هرکس که می‌تواند باید یک باری از روی دوش باشگاه بردارد.

او ادامه داد: همه می‌دانیم که شفر آمده و نتایج خوبی حتی بیش از انتظاراتی که بوده کسب کرده است. مطمئنا باید برای مربی که اینقدر خوب کار کرده همه چیز فراهم شود. باشگاه هم این مسئله را خوب می‌داند اما افتخاری تنهاست. نمی‌شود که دور و بری‌های باشگاه فقط تبریک بگویند و سلفی بگیرند، باید کمک کنند. هر جا که می‌توانند باری از دوش باشگاه بردارند. من کاری ندارم که درباره مربیان قبلی چه صحبت هایی شده است. من برای تمام مربیان قبلی احترام قائلم. آن‌ها هم از جنس استقلال بودند و دوست ندارم وارد این مباحث شوم.

بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان یکسری مشکلات دارند. الان تمام ثمره فصل با هفت، هشت بازی آخر است و اگر نتوانیم در این بازی‌ها نتیجه بگیریم، انگار که هیچ کاری در طول فصل انجام ندادیم. ما الان می‌توانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم. تاکنون ما هیچکاری نکردیم. نه قهرمان جام حذفی شدیم و نه از لیگ قهرمانان صعود کردیم. در حال حاضر تیم نیاز به حمایت دارد. وقتی شفر به این خوبی عمل کرده باید قراردادش تمدید شود.

منتظری افزود: اگر قرار باشد که بایستید کنار و تنها زمان بردهای استقلال پیدایتان شود که نمی‌شود. باشگاه نیاز دارد که همه دست به دست یکدیگر بدهند. هواداران خیلی اذیت شدند و حقشان بالاتر از این‌هاست. الان وقتی است که باید خوشحالشان کرد.
او درباره افرادی که به استقلال کمک نمی‌کنند تصریح کرد: من اسم نمی‌آورم چون کار درستی نیست اما  هر کس که می‌تواند باید کمک کند. تمام ثمره کار ما در طول فصل در ۶ – ۷ بازی آینده است. بازیکنان با جان و دل به کارشان ادامه می‌دهند و هیچوقت اعتراض نکردند. الان وقتش است که دست بازیکنان را بگیرند و به مربی کمک کنند. وقتی شفر می‌رود و بازیکن خوبی مانند تیام به استقلال می‌آورد باید از او حمایت کرد.
بازیکن استقلال در پایان درباره اخباری مبنی بر درگیری او و رحمتی با بهشاد یاورزاده و بیرون کردن بازیکن سابق استقلال از اردوی این تیم، گفت: بهشاد از دوستان خوب ماست و اصلا در این درگیری نبودم. فقط بهشاد را دیدم و از او پرسیدم که چه اتفاقی افتاده است. من با یاورزاده برخورد نداشتم. این خیلی زشت است که اخبار به خارج از اردوی استقلال می‌رود. باشگاه استقلال بزرگ است و همه سعی می‌کنند که اتفاقاتی که درون باشگاه می‌افتد را بفهمند و این یک مسئله نرمال است.

41258

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *