بلاتکلیفی به کشتی آسیب می زند


«محمد مسعودی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با سرپرست اداره شدن فدراسیون، زیبنده ورزش اول و ملی کشورمان نیست. مسئول اداره کننده فدراسیون به عنوان سرپرست باید از آینده مجموعه خود آگاهی داشته باشد و بتواند تصمیمات مهم و بلند مدت را اتخاذ کند.
وی اظهار داشت: وزارت ورزش باید سریعتر انتخابات فدراسیون کشتی را برگزار کند تا رییس آینده بتواند برای حضور قدرتمند در المپیک برنامه ریزی دقیق انجام دهد.
مسعودی در پاسخ به این سئوال که در سمینار هفته گذشته تصمیم جدی برای مطرح کردن انتخابات فدراسیون با وزارت ورزش مطرح نشد؟ گفت: اینکه بخواهیم در این رابطه با وزارت ورزش جلسه و یا مکاتبه داشته باشیم، کار درستی نیست و امیدوارم مسئولان هرچه سریعتر انتخابات را برگزار کنند.
وی ادامه داد: به نظرم کشتی تنها فدراسیونی است که استقلال کامل در تصمیم گیری دارد و در این رابطه گامهای اساسی با اتحادیه جهانی برداشته است. اتحاد و همدلی که اکنون در بین مجمع فدراسیون کشتی وجود دارد در بین سایر فدراسیون ها زبانزد است.
رییس هیات کشتی استان چهار محال و بختیاری اظهار داشت: رییس آینده فدراسیون باید با وزارت ورزش هماهنگ باشد تا کار ها به شکل دقیق تری پیش برود.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *