بسکتبالیست هرمزگانی در اردوی تیم ملی جوانان حضور یافترضا هنگام پور شامگاه سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: محمدامین دهقان زاده بسکتبالیست هرمزگانی حاضر در این اردو به همراه ۱۴ بسکتبالیست دیگر است.

وی با بیان اینکه دهقان زاده از جمله بازیکنان ارزشمند هرمزگان است، افزود: وی سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد و به همراه تیم های نونهالان و نوجوانان کشورمان در رقابت های مختلف حضور یافته است.

هنگام پور خاطرنشان کرد: مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال جوانان کشورمان از روز دوشنبه سوم تیرماه به میزبانی استان مازندران در مجموعه ورزشی کاله این استان آغاز شده و بازیکنان به مدت چهار روز زیر نظر کادر فنی تمرینات آماده سازی خود را دنبال می کنند.

دبیر هیات بسکتبال هرمزگان تصریح کرد: بازیکنان حاضر در این اردو خود را برای حضوری مقتدرانه در رقابتهای قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۰ آماده می کنند.

به گزارش ایرنا، تیم جوانان ایران از ابتدای راه زیر نظر باشگاه کاله بوده و این باشگاه تمام فعالیت های ملی پوشان را زیر نظر داشته است.

تعداد زیادی از بازیکنان این تیم نیز در قالب دو تیم باشگاهی کاله در لیگ دسته یک کشور بازی کرده اند.

هم اکنون نزدیک به سه هزار ورزشکار سازمان یافته در رشته ورزشی بسکتبال در ۲ بخش بانوان و آقایان در رده های سنی مینی، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در استان فعالیت دارند.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *