برندگان هفته دوم لیگ برتر کشتی مشخص شدند


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور از ساعت 17 امروز (یکشنبه 8 مهرماه) در شهرهای بابل، ساری و ایذه برگزار شد و نتایج آن به شرح زیر است:
کشتی آزاد گروه الف: دیدار تیم های بیمه رازی بابل، برنده – رعد پدافند کرمانشاه (میزبان بابل- سالن شهید سجودی) (امتیاز مثبت 29 به 9 به سود بیمه رازی)
نتایج انفرادی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: رضا اسدپور صفر- مهران رضازاده، برنده 10
61 کیلوگرم: مجید داستان صفر- بهنام احسان پور، برنده 4
65 کیلوگرم: محمد ملکی صفر- حسن مرادقلی، برنده 3
70 کیلوگرم: حسین مصطفوی یک – میثم نصیری، برنده 7
74 کیلوگرم: حسن بیرانوند صفر- رضا افضلی، برنده 10
79 کیلوگرم: بهمن تیموری 3- مجتبی اصغری، برنده 3
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده 10- حامد عاشق حسینی 2
92 کیلوگرم: وحید شاه محمدی صفر- محمدجواد ابراهیمی، برنده 10
97 کیلوگرم: ارشک محبی 2- علیرضا گودرزی، برنده 8
125 کیلوگرم: یداله محبی، برنده 2- امین طاهری یک
کشتی آزاد گروه ب: دیدار تیم های ستارگان پاس ساری – آرش زین بابل، برنده (میزبان ساری- سالن سید رسول حسینی) (امتیاز مثبت 28 به 10 به سود آرش زین)
نتایج انفرادی (اسامی تیم آرش زین در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: رضا علیجان زاده، برنده 3 – حمید خلیلی یک
61 کیلوگرم: ایمان صادقی 2- مهران شیخی، برنده 4
65 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی 4- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 7
70 کیلوگرم: سوسلان رامونوف، برنده 10- حسین عباس پور صفر
74 کیلوگرم: ختیگ سابولوف، برنده 7- حسین الیاسی 2
79 کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده 7- سید جعفر قاسمی صفر
86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 10- مرصاد مرغزاری صفر
92 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده 5- سینا غلامی یک
97 کیلوگرم: رضا یزدانی، برنده 6- امیر محمدی 2
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی، برنده 2- جابر صادق زاده صفر
کشتی فرنگی گروه ب: دیدار تیم های سیناصنعت ایذه، برنده – رعد پدافند البرز (میزبان ایذه – سالن تختی) (امتیاز مثبت 25 به 17 به سود سیناصنعت):
نتایج انفرادی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: ایوب گراوند یک – پویا دادمرز، برنده 3
60 کیلوگرم: کیانوش غضنفریان 4- مهدی محسن نژاد، برنده 7
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر- شاهین بداغی، برنده 8
67 کیلوگرم: مصطفی بهزادی مقدم، برنده – نمایند نداشت
72 کیلوگرم: جواد صابری پور صفر- اصغر عالی محمدی، برنده 9
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی صفر- پیام بویری، برنده 8
82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 8- کیوان رضایی 5
87 کیلوگرم: علی شریفی 8- سامان عزیزی، برنده 14
97 کیلوگرم: یوسف آل محمد، برنده 3 (ضربه فنی)- امید محمودی صفر
130 کیلوگرم: نوید اله قلی نوسی یک – مسعود نعمت چکانی، برنده 7
ورزشی ** 1528 ** 1067 **9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *