برنده برنز بازی های آسیایی:در مسابقات جهانی جبران می کنم


به گزارش روز دوشنبه خبرنگار اعزامی ایرنا، رضا اطری دیروز (یکشنبه) در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد با پیروزی بر حریفی از کره جنوبی، نخستین مدال برنز کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا را کسب کرد.
اطری درباره کسب مدال برنز این مسابقات گفت: کشتی در اوزان سبک آسیا بسیار دشوار شده است. می‌توانستم به فینال برسم اما متاسفانه با اشتباه داوری نشد. با این حال خوشحالم که دست پر به کشورم برمی‌گردم و شرمنده مردم عزیزمان نشدم. ان شاالله در مسابقات جهانی که 2 ماه دیگر برگزار می شود جبران خواهم کرد.
وی ادامه داد: حدود 6 یا 7 ماه بود که مسابقه جدی در چنین سطحی نداشتم ولی با راهنمایی ها و تدابیر رسول خادم و کادرفنی تیم ملی، امیدوارم با بهترین آمادگی بدنی و فنی در مسابقات جهانی شرکت کنم.
دارنده مدال برنز هجدهمین دوره بازیهای آسیایی در پایان افزود: در مسابقه نیمه نهایی به هیچ وجه از نظر بدنی کم نیاوردم و بدنم خالی نکرد. در وقت اول کشتی در گرفتن امتیاز از حریفم تاخیر داشتم. در وقت دوم هم داور امتیازات مرا نداد و در یک دقیقه پایانی کشتی هم با خونریزی بینی حریفم روبه رو شدم و کنترل کشتی از دستم خارج شد. اگر حریفم به حاشیه نمی رفت و به کشتی ادامه می داد بدون شک امتیاز می گرفتم.
شبد**ورزشی ** 3783 ** 2024 **

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *