برتری تیم های مدعی در دور برگشت لیگ برتر کشتی


به گزارش ایرنا، هفته اول از دور برگشت رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور، یکشنبه شب در شهرهای گرگان، بهشهر، قم و مشهد برگزار شد که در کشتی آزاد تیم بیمه رازی بابل مقابل تیم راه و شهرسازی گلستان با امتیاز مثبت 27 به 10 به پیروزی رسید و تیم پتروشیمی بهشهر نیز تیم ستارگان ساری را با امتیاز مثبت 22 به 17 شکست داد.
در کشتی فرنگی نیز تیم بیمه رازی اردبیل با امتیاز مثبت 32 به 9 مقابل تیم شهدای مدافع حرم قم به برتری دست یافت و تیم سیناصنعت ایذه نیز با امتیاز مثبت 23 به 16 از سد تیم شهرما شهرداری مشهد گذشت.
کشتی آزاد گروه الف: راه و شهرسازی گلستان – بیمه رازی بابل (امتیاز مثبت 27 به 10 به سود بیمه رازی)
کشتی آزاد گروه ب: پتروشیمی بهشهر – ستارگان ساری (امتیاز مثبت 22 به 17 به سود بهشهر)
کشتی فرنگی گروه الف: شهدای مدافع حرم قم – بیمه رازی اردبیل (امتیاز مثبت 32 به 9 به سود بیمه رازی)
کشتی فرنگی گروه ب: شهر ما شهرداری مشهد – سینا صنعت ایذه (امتیاز مثبت 23 به 16 به سود سیناصنعت)

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
*بیمه رازی بابل 27 – راه و شهرسازی گلستان 10 (اسامی بیمه رازی در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: مهران رضا زاده 12- پوریا ترکمان 4
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 6 – خیرالله قهرمانی صفر
65 کیلوگرم: میثم نصیری 10 – میلاد طهماسبی زاده صفر
70 کیلوگرم: ماگومد قربان علی اف 12 – محمدرضا سرگو 4
74 کیلوگرم: رضا افضلی 9 – نوید زنگنه 2
70 کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر 2 – محمد جواد حمیدی 3
86 کیلوگرم: مجتبی اصغری 3 – اسماعیل محمودی 1
92 کیلوگرم: محمدجواد ابراهیمی 7 – آرش نیرآبادی صفر
97 کیلوگرم: علیرضا گودرزی 1 – حسین رمضانیان 6
125 کیلوگرم: امین طاهری 6 – سید احمد رسولی صفر

*ستارگان ساری 17 – پتروشیمی بهشهر 22 (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا 2- علیرضا حاتمی صفر
61 کیلوگرم: مهران شیخی 1 – محمد رمضان پور 3
65 کیلوگرم: وحید آهنگری 3 – میثم حیدری صفر
70 کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری 3 – مهرشاد اکبری 1
74 کیلوگرم: فریبرز بابایی صفر – حامد رشیدی (برنده با ضربه فنی)
79 کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد 1- محمد زارعی 3
86 کیلوگرم: مسعود مددی 1 – علی موجرلو 3
92 کیلوگرم: سینا غلامی 2 – احمد بذری 3
97 کیلوگرم: علی شعبانی 1 – حامد طالبی زرین کمر 4
125 کیلوگرم: جابر صادق زاده 4 – امیررضا امیری 1

*بیمه رازی اردبیل 32 – شهدای مدافع حرم قم 9 (اسامی تیم بیمه رازی در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: رضا خدری 9 – مهدی قربانی صمد صفر
60 کیلوگرم: شیرزاد بهشتی طلا 7 – رضا مردی 7 (برنده)
63 کیلوگرم: سامان عبدولی 6 – محمدجواد رضایی 1
67 کیلوگرم: حامد تاب 8 – محمد سعید عزیزی صفر
72 کیلوگرم: مهدی زیدوند 9 – محمدرضا مختاری صفر
77 کیلوگرم: رسول گرمسیری 9 – هادی علیزاده پورنیا 1
82 کیلوگرم: برومند اصلان صفر- مهدی ابراهیمی 10
87 کیلوگرم: رامین طاهری 8 – علی زینتی رفاه صفر
97 کیلوگرم: علی اکبری حیدری 8 – محمدرضا رضایی صفر
130 کیلوگرم: بهنام مهدی زاده 8 – حمیدرضا کریمی صفر

*سینا صنعت ایذه 23 – شهرما شهرداری مشهد 16 (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: پویا دادمرز 2 – مصیب اکبری 2 (برنده)
60 کیلوگرم: جواد فراز فاروجی صفر – امیر محمد یارمحمد زهی 9
63 کیلوگرم: میثم دلخانی 9 – امید قادری 7
67 کیلوگرم: شاهین بداغی صفر – وحید میرفتح الهی 3
72 کیلوگرم: اصغر عالی محمدی 9 – علیرضا افتخاری صفر
77 کیلوگرم: فرشاد رستمی کیا 9 – سیاوش دوستاریان 6
82 کیلوگرم: پیام بویری 8 – مسعود رشیدیان صفر
87 کیلوگرم: سامان عزیزی 1 – داود عابدین زاده 1 (برنده)
97 کیلوگرم: محمد یگانه 9 – هومن شیدا صفر
130 کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی 4 – محسن بشینجی 2
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *