برترین کشتی گیران آزادکار نوجوان کشور انتخاب شدند


به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از رقابت ها، 173 کشتی گیر در قالب 28 تیم از 26 استان کشور حضور داشتند که به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت و در 10 وزن با هم به رقابت پرداختند.
در پایان این رقابت ها و در وزن 45- کیلوگرم، علی عرب و یاسین رضایی هر دو از مازندران به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کردند ، احمد محمدنژاد جوان از خراسان رضوی و محمدامین صفرپور از فارس به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت های وزن 48- کیلوگرم، پوریا کاظمی از مازندران عنوان نخست را به خود اختصاص داد ، رحمان عموزاده دیگر کشتی گیران استان مازندران دوم شد، میلاد رزمی از آذربایجان شرقی و حسین جاهدی از گلستان به طور مشرک روی سکوی سوم ایستادند.
همچنین در پایان رقابت های وزن 51- کیلوگرم علی قلی زادگان از تهران قهرمان شد ، مجتبی سلطان زاده از مازندران در مکان دوم قرار گرفت ، محمدعلی عموزاده از مازندران و مهدی توکلی تبار از خراسان رضوی سوم شدند.
در رقابت های وزن 55- کیلوگرم مهدی ویسی و جواد جوادی هر دو از مازندران به ترتیب در مکان های اول و دوم این وزن قرار گرفتند ، محمدامین خسروی از کرمانشاه و معین قاسمی از گیلان نیز به طور مشترک سوم شدند.
در پایان رقابت های وزن 60- کیلوگرم نیز عرفان الهی از مازندران به مقام قهرمانی دست یافت ، امیرحسین حسن زاده از تهران عنوان دوم را کسب کرد، ابراهیم اصغر بیجن آبادی از تهران و محمد بخشی از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت های وزن 65- کیلوگرم ، دانیال کاشی از مازندران مقام نخست این وزن را به خود اختصاص داد، بهزاد سلمان نژاد از تهران عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد، حمیدرضا آقایی از توابع تهران و رضا مقدسی از خراسان رضوی به طور مشترک در مکان سوم قرار گرفتند.
در وزن 71- کیلوگرم نیز امیرمهدی حسینی از مازندران روی سکوی قهرمانی ایستاد و عنوان قهرمانی را کسب کرد، مرتضی جعفرزاده از تیم توابع تهران دوم شد، احسان قنبری از البرز و ابوالفضل ولی پور از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در رقابت های وزن 80- کیلوگرم امیرحسین فیروزپور از مازندران موفق شد مقام قهرمانی را کسب کند، حسین نوری از تهران در مکان دوم قرار گرفت، امیرعلی آذرپیرا از تهران و مهدی حاجیلوئیان از همدان به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 92- کیلوگرم سهیل یوسفی از خراسان رضوی به مقام قهرمانی رسید ، محمدرضا حسینیان از مازندران دوم شد، علی جعفری از البرز و مبین عظیمی از کردستان نیز به طور مشترک در مکان سوم قرار گرفتند.
همچنین در وزن 110 کیلوگرم، مصطفی طغانی از خراسان رضوی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، سالار حبیبی از تهران دوم شد ، امیرحسین شعاعی از تهران و ابوالفضل رستم پور از گیلان به طور مشترک روی سکوی سوم قرار گرفتند.
7285/2007

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *