برترین های رقابت های انتخابی کشتی فرنگی و آزاد معرفی شدند


به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، مرحله اول رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزهای 5، 6 و 7 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی آزاد:
57 کیلوگرم: 1- محمد طهماسبی (گلستان) 2- محسن ملکی (تهران) 3- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان)
61 کیلوگرم: 1- محمد نامجومطلق (گیلان) 2- رحمان رحیم پور (فارس) 3- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران)
65 کیلوگرم: 1- فرزاد عموزاد (مازندران) 2- امیرمحمد یزدانی (مازندران) 3- مهران شیخی (مازندران) و- افشین خوشبخت (البرز)
70 کیلوگرم: 1- مهدی یگانه جعفری (مازندران) 2- ایمان رحمانی زاده (مازندران) 3- میثم نصیری (زنجان) و محمدرضا سرگو (البرز)
74 کیلوگرم: 1- مسعود کمروند (همدان) 2- محمد امیری (تهران) 3- اسلام شکوهی راد (قم) و فریبرز بابایی (مازندران)
79 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی (تهران) 2- محمدرضا آرش (لرستان) 3- علی سوادکوهی (مازندران) و مجتبی اصغری (گیلان)
86 کیلوگرم: 1- سیدعلی موسوی (گیلان) 2- حسین خداکرمی (مازندران) 3- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران)
92 کیلوگرم: 1- محمدحسین فیروزپور (مازندران) 2- رضا بیات (خراسان رضوی) 3- پژمان فضل اله تبار (مازندران) و سید محمدحسین میرباغبان (تهران)
97کیلوگرم:1- حسین رمضانیان (مازندران) 2- دانیال شریعتی نیا (همدان) 3- هادی وفایی پور (همدان) و جلال منان (تهران)
125 کیلوگرم: 1- نعیم حسن زاده (مازندران) 2- علیرضا گرزبر (لرستان) 3- سید مهدی هاشمی (مازندران) و وحید یوسفوند (لرستان)
کشتی فرنگی:
55 کیلوگرم: 1- مسیب اکبری (تهران) 2- علیرضا اسدی (اصفهان) 3- بهزاد شیرمرد (خوزستان) و سعید سید احمدیان (خوزستان)
60 کیلوگرم: 1- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) 2- بهروز ملکی (خوزستان) 3- رضا مردی (قم) و فرزاد غیبی نیا (خوزستان)
63 کیلوگرم: 1- میثم دلخانی (فارس) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- محمدجواد رضایی (قم) و امید قادری فریمانی (خراسان رضوی)
67کیلوگرم: 1- حامد تاب (خوزستان) 2- حسین اسدی (خوزستان) 3- وحید میرفتح اللهی (تهران) و احمد خرسانی (خوزستان)
72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- عابد بابکان (البرز) 3- اشکان سعادتی فر (توابع تهران) و برومند اصلان (مرکزی)
77 کیلوگرم: 1- رسول گرمسیری (خوزستان) 2- سامان نجم سهیلی (لرستان) 3- حمیدرضا جعفری (فارس) و فرید محمدی (خراسان شمالی)
82 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- جمال اسماعیلی (تهران) 3- عباس مهدی زاده (اصفهان) و مهرداد بهرامی (توابع تهران)
87 کیلوگرم: 1- میلاد خسروی (اصفهان) 2- علی خلیل زاده (مازندران) 3- سامان عزیزی (کردستان) و ایمان انصاری (تهران)
97 کیلوگرم: 1- ابوالضل سید مهدوی (توابع تهران) 2- حسن آریایی نژاد (مازندران) 3- مهدی بالی (مازندران) و محمد بیرانوند (خوزستان)
130 کیلوگرم: 1- امیر قاسمی منجزی (خوزستان) 2- مسعود نعمت چکانی (خوزستان) 3- شادمان عزیزی (فارس)
شبک**ورزشی ** 1067 ** 1528 **1392

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *