برای تأمین امکانات ورزشی از کالاهای ایرانی استفاده می شود


به گزارش ایرنا، علی مرادی روز یکشنبه در نشست مجمع انتخابات هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: سال های گذشته امکانات و تجهیزات ورزشی وزنه برداری از دیگر کشورها وارد می شد که هزینه بر بود.
وی افزود: به تازگی برخی شرکت ها در کشور با رعایت کیفیت و استاندارد لازم اقدام به تولید این امکانات و تجهیزات می کنند و فدراسیون وزنه برداری نیز از آنها حمایت خواهد کرد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری بیان کرد: توجه جدی تر به ورزشکاران نخبه و مستعد در سراسر کشور از رویکردهای اصلی این فدراسیون است و با جدیت دنبال می شود.
مرادی با اشاره به وجود قابلیت های چشمگیر کهگیلویه و بویراحمد در رشته ورزشی وزنه برداری، عنوان کرد: این موضوع مسئولیت رئیس جدید هیأت وزنه برداری استان را سنگین تر کرده است.
وی ابراز داشت: فدراسیون وزنه برداری آماده حمایت همه جانبه از استان های توانمند و پرظرفیت از جمله کهگیلویه و بویراحمد است و اقدام های لازم را نیز در این راستا انجام خواهد داد.
رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: هر جند که منابع مالی این فدراسیون محدود است اما برای رفع کمبودها و مشکلات هیأت های استانی از جمله کهگیلویه و بویراحمد از هیچ تلاشی دریغ نمی شود.
مرادی اظهار داشت: انتظار می رود که رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به پویایی هر چه بیشتر این رشته ورزشی در استان از تجربیات ارزنده پیشکسوتان استفاده بهینه کند.
وی خواستار انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هیأت وزنه برداری و اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در راستای استعدادیابی به ویژه در سنین پایین شد.
مرادی افزود: رئیس جدید هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد باید به تعهدات خود عمل کند زیرا نظارت کافی از سوی مسئولان فدراسیون انجام می شود.
وی بر لزوم فعال تر شدن هیأت های وزنه برداری هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد و توجه هر چه بیشتر به بخش بانوان و مقوله آموزش مربیان و داوران در این استان تأکید کرد.
مرادی بیان کرد: رشته ورزشی وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد این ظرفیت را دارد که بیش از پیش در کشور مطرح شود.
عبدالرحیم کاظمی و عباس بهروزی 2 کاندیدای تصدی پست ریاست هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست بودند.
در این نشست از مجموع 13 رأی مأخوذه عبدالرحیم کاظمی با کسب 9 رأی به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد انتخاب و معرفی شد.
افزون بر 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.
7535/1662

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *