براری: برخواه یک تماس هم با من نگرفت


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، رقابت های وزنه برداری قهرمانی سال 2018 جهان روزهای 10 تا 19 آبان در عشق آباد ترکمنستان برگزار شد و تیم ملی ایران با سه مدال طلای سهراب مرادی در دسته 96 کیلوگرم، یک طلا و یک برنز رضا بیرالوند در دسته 102 کیلوگرم و یک طلا، یک نقره و یک برنز علی هاشمی در دسته 102 کیلوگرم و با 448 امتیاز بعد از چین و بلاروس در جایگاه سوم جهان قرار گرفت.
در جریان رقابت های دسته 109 کیلوگرم که محمدرضا براری کاپیتان تیم ملی ایران به روی تخته رفت، برخواه سرمربی تیم ملی کاری مانند بیشتر مربیان که مربیان برای وارد کردن شوک و هوشیار کردن ورزشکار به صورت او ضربه می زدنند، همین کار رایج و معمول را با براری انجام داد. اما برخواه در اتفاقی غیر منتظره و غیرعمد به گوش براری زد و موجب پاره شدن پرده گوش این وزنه بردار ساروی تیم ملی شد.
براری امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره این موضوع افزود: با «غلامرضا نوروزی» رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، هماهنگی کردم و امروز برای معاینه دیگری باید به پزشک متخصص مراجعه کنم.
وی اظهار داشت: متاسفانه هنوز به تشخیص نهایی از سوی پزشکان نرسیده ام که گوشم نیاز به عمل جراحی دارد یا خیر. اما از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی همکاری لازم با من انجام می شود. متاسفانه رئیس کمیته پزشکی فدراسیون در این مدت یک تماس نیز با من نگرفته است.
براری در پاسخ به این مطلب خبرنگار ایرنا که محمدحسین برخواه به دلیل اتفاقی که رخ داده از او عذرخواهی کرده است، گفت: عذرخواهی که فایده ای ندارد. مانند آن است که در رانندگی یک نفر را بکشیم و بعد از او حلالیت بطلبیم. با برخواه هیچ مشکلی ندارم اما بعد از مشکلی که برایم به وجود آمد حتی یک تماس نیز با من نگرفته است.
وی در خصوص اینکه آیا به وزنه برداری ادامه می دهد یا خیر؟ تصریح کرد: فعلا تا کسب سلامتی کامل، هیچ برنامه ای برای ادامه کار در این رشته را ندارم.
براری در پیکارهای جهانی با 181 کیلوگرم در حرکت یک ضرب، 215 کیلوگرم حرکت دو ضرب و مجموع 396 کیلوگرم در جایگاه ششم دسته 109 کیلوگرم قرار گرفت.
ورزشی**1067**2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *