باید در این مجمع تعیین تکلیف کنیم


داورزنی در مجمع فوق العاده کشتی: باید در این مجمع تعیین تکلیف کنیم

ورزش > مدیریت ورزش – پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت:محمد رضا داورزنی گفت: درست است که بخشی از اختیارات رسول خادم به بنی تمیم واگذار شده اما این مساله نافی مسئولیت رسول خادم نبود.

محمد رضا داورزنی در مجمع فوق العاده فدراسیون کشتی گفت: علاقه مند بودیم که آقای رسول خادم به عنوان ریاست فدراسیون کشتی به کار خود ادامه دهد چرا که بهمن ماه انتخابات فدراسیون برگزار شده بود ولی به ️هر حال اتفاقاتی رخ داد که وضعیت فدراسیون کشتی را بلاتکلیف کرد و ادامه آن به هیچ وجه به صلاح کشتی و ورزش ایران نیست.
او افزود:  امروز باید در این مجمع فوق العاده تعیین تکلیف کنیم تا انتظارات مردم که همانا آرامش در این رشته است، محقق شود. از همه کسانی که در این مدت برای آرامش کشتی تلاش کردند، تشکر می کنم.
داورزنی در پایان خاطرنشان کرد: درست است که بخشی از اختیارات رسول خادم به بنی تمیم واگذار شده اما این مسأله نافی مسئولیت رسول خادم نبود و از لحاظ قانونی نیاز است که وضعیت فدراسیون مشخص و از بلاتکلیفی خارج شود.
داورزنی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ها یک خانواده هستند ، فاصله ای بین ما و کشتی نیست. با یک میلیارد تومانی که ظرف دور روز گذشته به فدراسیون کشتی پرداخت کردیم، صدرصد اعتبارات این رشته از طرف وزارت ورزش پرداخت شده است. سهم کشتی از اعتبارات ورزش بعد از فوتبال، حداقل دو برابر رشته های دیگر است.
او همچنین گفت: خادم واقعا برای ما عزیز است ولی ورزش کشور و رویدادهای بزرگ مهم پیش رو و حساسیت مردم بر روی نتایج ورزشی ایران موضوعی نیست که به ما اجازه دهد کشتی بلاتکلیف بماند و ما منتظر بودیم تا دیروز آقای خادم به محل مسئولیت خود در فدراسیون برگردند ولی عدم حضور ایشان، وزارت و مجمع را در شرایطی قرار می دهد که هر چه سریعتر ورزش اول کشور را با تعیین سرپرست از بلاتکلیفی خارج کنیم. 

 

251 41

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *