بانوی تنیسور مهابادی به مسابقات باکو اعزام شد


کیوان رحمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ورزشکار مهابادی به سبب قرار گرفتن در رنکینگ اول نوجوانان کشور در قالب تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان کشور به این مسابقات اعزام شد.
وی با اشاره به اینکه چهار ورزشکار از کشورمان به این مسابقات اعزام خواهند شد، اضافه کرد: الینا رحیمی از آذربایجان غربی (نوجوانان)، سامران کریمی از کردستان (نونهالان – هوپس)، نیلیا نقیبی از تهران (نونهالان – هوپس ) و پرهام اشرفی از تهران (نوجوانان) با مربیگری نسیم رنجبر و سرپرستی حشمت الله شریفی در این تورنمنت حضور خواهند داشت.
رییس هیات تنیس روی میز مهاباد اظهار داشت: مسابقات بین المللی جام «حیدر علی اف» 12 و 13 اردیبهشت ماه جاری در باکو برگزار می شود.
به گزارش ایرنا، «الینا رحیمی» متولد 1383 در مهاباد طی سه سال گذشته به عضویت تیم ملی تنیس روی میز کشور درآمده است و سابقه قهرمانی ایران و آسیای میانه را در کارنامه اش دارد.
«الینا رحیمی» نوجوان شایسته مهابادی هفته گذشته نیز در مرحله سوم تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشور که با حضور 121 نفر از 21 استان طی سه روز به میزبانی بوشهر برگزار شد، موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات تنیس روی میز نوجوانان کشور شد.
9903/ 3020

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *