بانوان کشتی گیر کرمانشاه یک طلا و یک برنز کسب کردند


منصور کیانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تنها مدال طلای تیم کشتی کرمانشاه توسط هانیه عاشوری در وزن 75+ کیلوگرم بدست آمد و این کشتی گیر با شکست دادن حریف خود از استان خراسان شمالی مدال طلا را به گردن آویخت.
وی ادامه داد: در وزن 70 کیلوگرم نیز ندا گروسی موفق شد با شکست حریفی از البرز به مدال برنز و عنوان سومی رقابت های قهرمانی کشور دست یابد.
کیانی خاطرنشان کرد: در وزن 55 کیلوگرم زهرا آزادی و در وزن 75 کیلوگرم نیز نگین خدایی دیگر نمایندگان کشتی کرمانشاه بودند که به ترتیب با قرار گرفتن در رده های پنجم و نهم از کسب مدال بازماندند.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه گفت: یاسمن خوشی چشمه در وزن 60 کیلوگرم و افسانه همتی در 65 کیلو دیگر نمایندگان کشتی بانوان استان بودند که موفق به حضور در جمع 10 کشتی گیر اول اوزان خود نشدند.
وی تصریح کرد: در مسابقات کشتی بانوان کشور 100 کشتی گیر از 22 استان کشور در محل خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران با یکدیگر رقابت کردند.
کیانی تصریح کرد: سپیده گل منصوری و سحر امیریان هدایت بانوان کشتی گیر کرمانشاه را در مسابقات قهرمانی کشور برعهده داشتند.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه در پایان گفت: مازندران با کسب 107 امتیاز، خراسان رضوی 77، مرکزی 69 و البرز 63 امتیاز به ترتیب اول تا چهارم شدند و تیم کشتی کرمانشاه نیز با 54 امتیاز رده پنجم را به خود اختصاص داد.
7458/8066

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *