بانوان کشتی گیر کرمانشاه در مسابقات انتخابی درخشیدند


منصور کیانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی بانوان در 6 وزن برگزار شد و کشتی گیران کرمانشاهی حاضر در این مسابقات موفق به کسب چهار مقام دومی، یک مقام سومی و یک مقام ششمی شدند.
وی ادامه داد: در وزن 50 کیلوگرم، حدیث مرادی و ندا رحمانی 2 کشتی گیر کرمانشاهی به ترتیب موفق به قرار گرفتن در رتبه های دوم و سوم شدند و کشتی گیری از مازندران مقام نخست را کسب کرد.
کیانی افزود: در اوزان 55 و 60 کیلوگرم نیز به ترتیب شکوفه و زهرا دارابی مقام های دوم را کسب کردند و کشتی گیرانی از مازندران و چهار محال بختیاری اول شدند.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه در خصوص مسابقات وزن 70 کیلوگرم نیز گفت: در این وزن سحر امیریان موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد و ندا مرادی هم در رده ششم ایستاد.
وی با اشاره به دعوت نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی، تصریح کرد: حدیث مرادی و ندا رحمانی در وزن 50 کیلوگرم، شکوفه دارابی در وزن 55 کیلو، زهرا دارابی در وزن 60 کیلو و سحرامیریان در وزن 70 کیلوگرم به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدند.
کیانی ادامه داد: اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان روزهای 14 تا 22 تیر درشهر یزد برگزار می شود.
دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه یادآور شد: آنا واسیلنکو از اوکراین هدایت تیم ملی کشتی بانوان ایران را برعهده دارد.
وی در پایان اظهار داشت: تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان خود را برای حضور در تورنمنت بین المللی لبنان که اواخر شهریور در بیروت برگزار می شود، آماده می کند.
در استان کرمانشاه نزدیک به یکصد کشتی گیر خانم فعالیت می کنند.
7458/8066

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *