بازی های جهانی کارگران؛ ورزشکاران کاراته، تنیس روی میز و دو و میدانی ۱۹ مدال گرفتنددر پایان رقابت های تنیس روی میز دونفره کارگران جهان، تیم پرهام یک با ترکیب مجید احتشام زاده و هادی صبحی به مقام قهرمانی رسید و صاحب مدال طلا شد.
تیم دوم با ترکیب حکیمی و فروغی با پذیرش شکست سه بر صفر در دیدار نهایی مدال نقره گرفت و تیم سوم ایران هم با ترکیب گلستانی و قطبی با برتری برابر حریف اتریشی با نتیجه سه بر یک به مدال برنز رسید و سکوی رقابت های دو نفره تمام ایرانی شد.

** پنج طلا و ۲ نقره دو و میدانی کاران در مسابقات نوبت بعد از ظهر
دو و میدانی کاران کشورمان در بازی های جهانی کارگران در اسپانیا در نوبت بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) موفق به کسب ۵ طلا و ۲ نقره شدند.
مسابقات دو و میدانی در ورزشگاه استاد ده اتلتیس شهر آمپوستا اسپانیا برگزار می شود.
مهران رئیسی ۲ مدال طلا در ۱۰۰ و ۲۰۰ متر و در دو ۴۰۰ متر میلاد سروندی طلا گرفت و سهند توانایی مدال نقره را به گردن آویخت.
در ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی تیم ایران شامل سجاد زارع، سهند توانایی، حسن میهن دوست و مهران حسینی صاحب طلا شدند.
در دو ۱۵۰۰ متر در بخش زنان مریم محمودی طلا و احمد فروغ نقره گرفت.

** ۹ مدال کاتورهای ایران
تیم ملی کاراته کارگران با هدایت عبدالرضا صحرانورد با ۶ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز قهرمان ششمین دوره بازی های جهانی کارگران در اسپانیا شد.
حسین یوسفی، مجتبی کامیاب، علی رحیمی، بهنام محمدی، مجید اکبرزاده (۲ طلا) ۶ مدال طلا، حسین یوسفی یک مدال نقره و مجتبی کامیاب و مجید اکبرزاده ۲ مدال برنز برای کشورمان کسب کردند.

**راهیابی تیم های والیبال ساحلی ایران به جمع ۸ تیم پایانی
در ادامه رقابت های والیبال ساحلی بازی های جهانی کارگران، تیم ملی والیبال ساحلی کارگران ایران پس از پیروزی در مسابقه صبح خود مقابل فرانسه، در دیدار حساس پلی آف به مصاف اتریش رفت. ایران دست اول را ۲۱ بر ۱۹ واگذار کرد اما در دست دوم تیم ایران به خود آمد و به برتری با اختلاف بالا دست یافت و ۲۱ بر ۱۰ برنده شد.
در ست سوم نیز ایران به برتری ۱۵ بر ۷ رسید تا این دیدار را دو بر یک به نفع خود به پایان برساند و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.
سید امید حسینی، عبدالله آذر، محمد غلامی، کیا شوشتری زاده ترکیب تیم ایران را تشکیل می دادند. حمید حق بین (سرمربی) و بهزاد محمودی (مربی) این تیم را هدایت می کنند و محمد حسن خوشدل سرپرست تیم است.
اما تیم شهرداری مشهد نیز در سومین مسابقه خود مقابل ایتالیا به میدان رفت که در یک بازی یک طرفه ۲ بر صفر پیروز شد. تیم مشهد دست اول را ۲۱ بر ۱۱ برنده شد و در دست دوم ۲۱ بر ۱۴ پیروز شد تا به جمع هشت تیم برسد.
برای تیم شهرداری مشهد هم مجتبی رجبیان، سعید صفاریان، محسن سالاری و آرش سرابی مقدم بازی می کنند.
علی عابدی مربی و احمد صالح آبادی نیز سرپرست تیم هستند.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *