بازیکن اسبق نوجوانان ایران: بینایی ام را به دست‌ آوردم«حمزه بروایه» در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا با بیان این مطلب افزود: امروز معاینه نهایی را زیر نظر پزشک جراحم انجام دادم. روند درمانم به سرعت در حال انجام است و از ماه آینده بینایی ام را به دست می آورم و می‌توانم تمریناتم را آغاز کنم.

این بازیکن فوتبال اظهار داشت: از دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» تشکر ویژه ای می‌کنم که درمان چشم‌هایم را بر عهده گرفت و واقعاً نمی دانم چطور و چگونه محبت‌های این عزیز را جبران کنم.

وی افزود: از رسانه‌ها نیز باید قدردانی کنم که رسالت خود را به خوبی انجام دادند و کمک کردند تا مشکل بینایی من به شکل گسترده‌ای بازتاب داشته تا در نهایت دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جراحی و درمان چشمانم را بر عهده بگیرد.

«حمزه بروایه» بازیکن مستعد و جوانی بود که آرزوهای بزرگی داشت، او ساعت‌ها در زمین‌های فوتبالی دنبال توپ می‌دوید تا رویاهایش را به واقعیت تبدیل کند اما حادثه‌ای دردناک آرزوهایش را نقش بر آب کرد تا وی خانه نشین شده و روزهای تلخ تنهایی را تجربه کند.

بعد از انتشار گزارش‌هایی درباره وضعیت چشمان «حمزه بروایه» بازیکن اسبق تیم نوجوانان ایران و با پیگیری محمدهادی ایازی (معاون سابق وزیر بهداشت) و چند روزنامه نگار ورزشی، دکتر «سیدحسن قاضی زاده هاشمی» وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جراحی و درمان چشم وی را بر عهده گرفت.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *