بابت نتیجه و عملکرد تیم در نیمه دوم خوشحالم


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر بعد از پیروزی تیمش مقابل سیاه‌جامگان گفت: خیلی بابت نتیجه و عملکردمان در نیمه دوم خوشحالم. برای زدن گل خیلی خوب و محکم بودیم. باید از حریف‌مان هم تمجید کنم و نمی‌دانم چرا در انتهای جدول هستند.

او ادامه داد: می‌دانید که حیدری و غفوری دو بازیکن ما در سمت راست مصدوم بودند. می‌خواستم بویان را در ۹۰دقیقه ببینم که یک بار در سمت راست و در ادامه میانه زمین بود. ما در نیمه اول مثل بازی با الریان بدون مهاجم بازی کردیم و خیلی نتوانستیم موقعیت و شانس گل پیدا کنیم ولی علی قربانی که آمد اوضاع بهتر شد. دیروز هم گفتم که مقابل تیم‌های انتهای جدول اگر استقلال ببرد همه می‌گویند عادی بوده است. در کل بعد از گل اول شرایط‌مان بهتر شد.

شفر گفت: از امید ابراهیمی هم باید تمجید کنم. نه تنها به خاطر پاس گل‌هایش بلکه به خاطر اینکه مثل یک رهبر تیم را به خوبی هدایت می کرد.

سرمربی استقلال درباره حضور نداشتنش در کنار خط در نیمه دوم گفت: من از طاهری خواستم لب خط باشد و آقای طاهری می‌دانست که چه بگوید. بعد از گلی که زدیم روی صندلی نشستم چون احساس کردم بازیکنانم به انرژی بیشتری نیاز ندارند تا از من در کنار خط به دست بیاورند. ما در نیمه اول خوب نبودیم و دادن پاس آخر خیلی مهم است که خوب انجام ندادیم. در نیمه دوم رفتیم به سمت فوتبال یک ضرب و دو ضرب و صحبت های طاهری دقیقا همان چیزهایی بود که من از او خواسته بودم.

41258

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *