ایران درپی سومین قهرمانی پیاپی وزنه برداری جوانان جهان است


علی مرادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا در بوشهر افزود: وزنه برداران جوان ایران آخر هفته جاری عازم مسابقات یاد شده می شوند که برای تکرار قهرمانی دو دوره گذشته مصمم هستند.
وی در ارتباط با مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی گفت: در این دوره تنها تیم آقایان ایران در هفت وزن مسابقات شرکت می کنند.
مرادی یادآور شد: ایران در تاریخ مسابقات وزنه برداری آسیا تنها یک مدال در کارنامه دارد که امیدواریم در اندونزی با گرفتن مدال های خوش رنگ عملکرد بهتری از خود در مسابقات به جایی بگذاریم.
وی با اشاره به مسابقات وزنه برداری بزرگسالان جهان در ترکمنستان اظهار داشت: این دور از مسابقات آذر ماه امسال برگزار می شود که با حمایت های صورت گرفته از تیم ملی امیدوار به کسب نتیجه قابل قبول هستیم.
مرادی افزود: هم اکنون با حمایت های مسئولان استان مازندران اردوی تیم ملی وزنه برداری در این استان در شرایط بسیار خوبی درحال برگزاری است.
وی گفت: اداره های کل ورزش و جوانان به عنوان بازوان توانمند فدراسیون وزنه برداری مورد توجه ویژه قرار دارند و در این ارتباط برگزاری اردوهای تیم ملی در سطح استان ها با هدف افزایش انگیزه وزنه برداران فعال مورد توجه قرار گرفته است.
مرادی ادامه داد: استان بوشهر نیز از حیث همجواری با دریا و برخورداری از شرایط مساعد تمرینی یکی از استان های پیش بینی شده برای برگزاری اردوهای تیم ملی است.
وی گفت: این استان با ظرفیت های قابل توجه در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری از قابلیت های چشمگیری در برگزاری رویدادهای داخلی برخوردار است که در استفاده از آن اهتمام جدی داریم.
مرادی بدون اشاره به شمار وزنه برداران سازمان یافته کشور اظهار داشت: با آغاز رشته وزنه برداری در بین بانوان شمار وزنه برداران سازمان یافته کشور از سال گذشته تاکنون افزایش قابل توجهی یافته است.
7212/6043**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *