ایران برای کسب قهرمانی به مسابقات جهانی کشتی اعزام می شود


رضا لایق روز جمعه در حاشیه مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان جام یادگار امام(ره) در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک در گفت و گو با ایرنا، افزود: مجموعه ورزش کشتی کشور از سال گذشته برای کسب عنوان قهرمانی در مجارستان برنامه ریزی های مدونی داشته است.
وی ادامه داد: تمرینات مستمر و برنامه محور، تیم ملی کشتی آزاد و بزرگسالان کشورمان در حال برگزاری است و اردوهای متعددی با هدف آماده سازی تیم های ملی تدارک شده است.
دبیر فدراسیون کشتی ایران بیان کرد: کشتی ورزش شماره یک کشورمان محسوب می شود و باید برای معرفی این ظرفیت ارزشمند و همچنین کسب افتخارهای بین المللی، بیش از پیش تلاش کرد.
وی اظهار کرد: همزمان با برگزاری مسابقات کشتی نوجوانان جام یادگار امام(ره) در اراک رقابت های مختلفی در نقاط مختلف کشور در حال برگزاری است که با هدف کشف استعدادها و همچنین آماده سازی ملی پوشان انجام می شود.
لایق، سطح مسابقات کشتی جام یادگار امام(ره) اراک را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تیم های شرکت کننده در این تورنمنت بین المللی از قدرت های برتر کشتی جهان هستند و مسئولان ورزش و جوانان استان مرکزی این مسابقات را در بالاترین سطح ممکن برگزار کردند.
چهارمین دوره مسابقات بین المللی کشتی نوجوانان جام یادگار امام(ره) با حضور تیم های روسیه، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، گرجستان، عراق و چهار تیم از کشورمان دیروز(پنجشنبه) در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک آغاز شده و هم اکنون نیز جریان دارد.
3017/3075

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *