ایران الف 10 بر صفر گرجستان را شکست داد


به گزارش ایرنا، در این مرحله از مسابقات تیم «ارمنستان» نیز با امتیاز هشت بر 2 «گرجستان» را شکست داد.
تیم ملی کشتی نوجوانان «روسیه» نیز با امتیاز هشت بر 2 جمهوری «آذربایجان» را مغلوب خود کرد و «ایران ب» نیز با تیم «توسعه ایران» با نتیجه پنج بر پنج مساوی شدند.
همچنین تیم «استان مرکزی» نیز با نتیجه هشت بر 2 «عراق» را شکست داد.
در این دوره از مسابقات 9 تیم در 2 گروه چهار و پنج تیمی با یکدیگر دیدار می کنند و از گروه 2 تیم به مرحله نهایی صعود می کنند.
رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام (ره) روز پنجشنبه در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک آغاز شده و در این دوره از مسابقات پنج تیم خارجی از کشورهای گرجستان، روسیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان و عراق، سه تیم به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران و یک تیم از استان مرکزی حضور دارند.
آزمایش و معاینه های پزشکی ورزشکاران و عملیات وزن کشی مسابقات صبح امروز(پنجشنبه) انجام شد و تیم های شرکت کننده در مسابقات بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام یادگار امام(ره) استان مرکزی به مدت 2 روز همزمان با ( 30 و 31 آگوست 2018 ) در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک با یکدیگر رقابت دارند.
در این مسابقات «گرجستان»، «ارمنستان»، «استان مرکزی»، «ایران الف» و «ایران ب» در گروه نخست رقابت می کنند و تیم های «روسیه»، «جمهوری آذربایجان»، «ایران د» و «عراق» نیز در گروه دوم قرار دارند.
بیش از 2 هزار کشتی گیر به صورت سازماندهی شده زیر نظر هیات کشتی استان مرکزی فعالیت می کنند.
3017/6013/

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *