انگیزه مضاعف ملی پوشان کشتی در تمرینات


به گزارش ایرنا، فرنگی کاران در ادامه تمرینات خود صبح امروز (دوشنبه) تمرین مرور فن را برگزار کردند. در این تمرین اردونشینان زیر نظر کادر فنی به تمرین فنون مختلف در خاک و سرپا پرداختند. اردوی فرنگی کاران طبق برنامه ریزی صورت گرفته با انجام تمرینات کششی، ایستگاهی و وزنه تا روز 7 خرداد ماه ادامه می یابد.
همچنین آزادکاران نیز که در چند روز گذشته تمرینات مختلفی همچون مرور فن و وزنه را زیر نظر کادر فنی برگزار کرده اند، صبح امروز تمرین نفس گیری را پشت سر گذاشتند و عصر نیز ورزش باستانی را در برنامه دارند. مرحله اول تمرین اردونشینان این رشته نیز تا 7 خرداد ماه ادامه می یابد.
قرار است مرحله دوم اردوی ملی پوشان پس از چند روز استراحت مجددا از سر گرفته شود و برنامه تمرینی و مسابقات تدارکاتی آن ها تا زمان بازی های آسیایی مشخص شده است.
رقابت های کشتی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا روزهای 28 تا 31 مرداد برگزار می شود.
مراسم قرعه کشی این رقابت ها با حضور نماینده هر تیم بعدازظهر روز قبل از مسابقات و مراسم وزن کشی نیز در صبح روز مسابقات انجام می شود. مسابقات طبق آخرین قوانین و مقررات اعلامی از سوی اتحادیه جهانی کشتی برگزار خواهد شد و از نفرات شرکت کننده تست دوپینگ هم گرفته می شود.
این رقابت ها در سالنی با ظرفیت یک هزار نفر که 150 متر با دهکده ورزشکاران فاصله دارد بر روی دو تشک کشتی برگزار می شود و دو تشک نیز برای سالن تمرین محل برگزاری مسابقات در نظر گرفته شده است.
رشته کشتی در بازی های آسیایی در وزن های المپیکی برگزار می شود؛ به طوری که در کشتی آزاد، کشتی گیران وزن های 57، 65، 74، 86، 97، 125 کیلوگرم و در کشتی فرنگی کشتی گیران وزن های 60، 67، 77، 87، 97، 130 کیلوگرم حضور خواهند داشت و شش وزن نیز به کشتی زنان اختصاص داده شده است.
این در حالی است که در بازی های آسیایی 2014 در اینچئون کره جنوبی، کشتی گیران در 8 وزن به میدان رفتند که حاصل آن 2مدال طلا و 5 مدال برنز در کشتی فرنگی و 4 مدال طلا و یک نقره در کشتی آزاد برای کاروان ایران بود.
«محمدابراهیم امامی» داور بین المللی درجه S1 (المپیکی) کشورمان به عنوان یکی از 18 داور حاضر داور در این مسابقات قضاوت خواهد کرد و «آخروجان روزیف» نایب رئیس ازبکستانی اتحادیه جهانی کشتی نماینده فنی این اتحادیه در بازی های آسیایی جاکارتا است.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *