امید کشتی گیلان طلایی شد


رئیس هیات کشتی استان گیلان عصر یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:این کشتی گیر شایسته گیلانی در جریان این رقابتها ، در وزن 77 کیلوگرم با اقتدار و با غلبه برابر همه رقبای خود به دیدار نهایی راه یافت و در این مرحله نیز مقابل فردین عبدولی به پیروزی رسید و مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد.
نقی هدایتی افزود: چوبچیان که تاکنون چند مدال کشتی قهرمانی کشور را در کارنامه ورزشی خود دارد ، با کسب مقام قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی، به اردوی تیم ملی امید دعوت شد تا در رقابت های جهانی در کشور رومانی حضور یابد.
وی بیان کرد: همچنین رضا وخشور دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی امیدهای کشور، در وزن 87 کیلوگرم مقام نهم را کسب کرد.
وی اضافه کرد: در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی امیدهای کشور و انتخابی تیم ملی، زبده ترین ورزشکاران این رده سنی از استان های مختلف در الیگودرز استان لرستان با هم به رقابت پرداختند.
رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: پیش از این نیز در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی امیدهای کشور ، مجتبی اصغری مدال طلا و محمد نامجومطلق مدال برنز را برای استان گیلان به ارمغان آورده بودند.
7285 /6030

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *