اعطای تسهیلات یک میلیارد ریالی به طرح های ورزشی جوانان


به گزارش ایرنا، ژاله فرامرزیان روز سه شنبه در مراسم بهره برداری از یک باشگاه بدنسازی در قشم افزود: جهت پرداخت این تسهیلات با بانک قرض الحسنه رسالت و صندوق کارآفرینی امید تفاهم نامه همکاری منعقد شده است.
وی به تنفس 6 ماه تا یک ساله این تسهیلات اشاره و تصریح کرد: 15 درصد اعتبارات در تمام حوزه های ورزش و جوانان به بانوان اختصاص دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزرات ورزش و جوانان اظهار داشت: با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تفاهم نامه ای برای احداث 250 چمن مصنوعی برای روستاها منعقد شده است.
وی افزود: 17 چمن مصنوعی به استان هرمزگان تخصیص یافته است که 50 درصد هزینه های آن توسط وزارت ورزش و جوانان و 50 درصد نیز توسط بنیاد مستضعفان تامین می شود.
رییس اداره ورزش و جوانان قشم نیز در این مراسم گفت: باشگاه بدنسازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش پنج میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.
فریدون نایبی افزود: این مجموعه 2 سالن جداگانه برای بانوان و آقایان دارد و با بهره برداری از آن برای 12 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و 628 کیلومتر مربع وسعت و 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد.
7500

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *