اعضای کمیته فنی رقابت های کشتی عمومی مشخص شدند


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، رقابت های عمومی کشتی آزاد بزرگسالان کشور امسال با طرحی جدید و به صورت وزن به وزن و در فاصله زمانی 10 مرداد تا 23 شهریور برگزار می شود.
بر این اساس با توجه به اینکه مسابقات هر وزن این رقابت ها در دو روز برگزار خواهد شد، فدراسیون کشتی اعضای کمیته فنی را به شرح زیر معرفی کرد که به تناوب در هر دوره از رقابت ها حضور خواهند یافت: اسرافیل دودانگه، محمد کرمانی، علی حق وردی، مرتضی لطیفی، محمود اسماعیل پور، سعید گودرزی، محمد طلایی، علیرضا رضایی، علی اکبر دودانگه، امیر توکلیان، تقی اکبرنژاد، مصطفی میرعمادیان، مسعود مصطفی جوکار، هادی حبیبی، مهدی برائتی، فردین معصومی، علی اصغر بذری، سعید ابراهیمی و محمدرضا چایچی.
همچنین رقابت های انتخابی تیم های کشتی آزاد و فرنگی زیر 23 سال ایران (امید) برای شرکت در مسابقات جهانی رومانی به ترتیب روزهای 20 و 22 تیر در ورزشگاه ملی شهر الیگودرز استان لرستان برگزار می شود.
علیرضا رضایی، علیرضا رضایی منش و علی اصغر بذری در کشتی آزاد و جمشید خیرآبادی، ناصر نوربخش، بهمن طیبی و مهدی محمدی در کشتی فرنگی به عنوان اعضای کمیته فنی معرفی شدند.
براساس اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، امین رشید لمیر، محمدعلی صحرایی، حسن بنی زاده و امیر نورتراج به عنوان اعضای کمیته فنی در رقابت های کشتی آلیش مردان قهرمانی کشور حضور خواهند داشت.
این مسابقات برای شرکت در سومین دوره بازی‌های جهانی عشایر در قرقیزستان، 21 تیر در سالن امام خمینی (ره) شهر گرگان برگزار می شود.
ورزشی**1067**1584

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *