اعزام تیم های کشتی پیشکسوتان به مسابقات جهانی لغو شد


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از فدراسیون کشتی، پیرو تصمیم شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در خصوص اعزام نشدن تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان به مسابقات جهانی مقدونیه و روسیه، امکان اعزام تیم های مذکور با توجه به ضوابط و مقررات از سوی فدراسیون کشتی مقدور نخواهد بود.
فدراسیون کشتی همچنین اعلام کرد: تمامی کشتی گیران پیشکسوتی که جهت تامین هزینه های اعزام، مبالغی را به صندوق امانات فدراسیون کشتی به امانت گذاشته بودند، می توانند با مراجعه حضوری و یا درخواست کتبی هیات کشتی استان ذیربط (پرداخت به شماره حساب) مبالغ امانتی خود را دریافت کنند.
همچنین اعلام شده که فدراسیون کشتی مانع حضور 18 کشتی گیر پیشکسوت آزادکار و 11 کشتی گیر پیشکسوت فرنگی کار که در زمان مقرر در سیستم پذیرش اتحادیه جهانی کشتی (آتنا)، ثبت نام کرده و علاقمند هستند به صورت شخصی موضوع حضور خود را در مسابقات جهانی پیگیری کنند، نخواهد شد.
با توجه به اینکه ثبت نام در سیستم آتنا، هزینه های اقامت، پذیرش و سایر هزینه های مربوطه به شرکت در مسابقات جهانی فوق الذکر برای کشتی گیران ذیربط از سوی فدراسیون های کشتی مقدونیه و روسیه به حساب فدراسیون ایران منظور خواهد شد، کشتی گیرانی که علاقمند به حضور شخصی در مسابقات مذکور هستند، حداکثر می باید تا تاریخ 24 شهریور به صورت رسمی اعلام آمادگی خود را به فدراسیون کشتی ایران ارائه کنند.
بدیهی است اسامی نفراتی که تا تاریخ یاد شده آمادگی خود را اعلام نکنند از سیستم آتنا حذف شده و دیگر امکان حضور شخصی آنها در مسابقات فوق الذکر میسر نخواهد بود.
ورزشی**1067**1597

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *