اشکانی: بهترین های جهان والمپیک در جاکارتا حضور داشتند


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، علی اشکانی که از کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها خرسند بود درباره این رقابت ها اظهار داشت: همه شاهد بودند جو علیه ایران بود؛ در کشتی بهنام مهدیزاده داور یک طرفه قضاوت کرد در صورتی که می توانست داوری عادلانه تری داشته باشد.
وی افزود: در کشتی بعدی که بهنام مهدیزاده با حریف کره ای گرفت، بسیار ضعیف بود اما مهم این است که او قهرمان آسیا است و این حریف را پیش از این سه بار شکست داده بود.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران با گلایه از داوری های این دوره از بازی ها ادامه داد: داوری واقعا یک طرفه بود؛ در کشتی اکبر حیدری هم دیدید داور سوت زد و وقتی حریف بیرون انداخته شد گفت من سوت نزدم این درحالی است که اعتراض های ما به جایی نرسید.
اشکانی با بیان اینکه از عملکرد تیم رضایت کامل داریم، اضافه کرد: بعضی از کشتی گیران برای نخستین بار در آسیا کشتی می گرفتند و نباید از آنان انتظار زیادی داشت البته همانطور که عنوان کردم تمامی آنان تلاش کرده و از عملکردشان رضایت داریم.
وی درباره دیدار حسین نوری نیز گفت: برای حسین نوری یک تراژدی نوشته شده بود و از قبل می خواستند به او اخطار دهند اما او هم داورها را برد و هم کشتی را؛ او امروز کشتی گیری را برد که بارها ایرانی ها را برده بود امیدوارم اتفاق های بهتری برای او بیفتد و در المپیک بدرخشد.
تیم کشتی فرنگی ایران با کسب 2 مدال طلا و 2 برنز عنوان قهرمانی رقابت های کشتی فرنگی بازی های آسیایی را کسب کرد.
ورزشی **9144 **9250**9129

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *