اردوی تیم های کشتی نوجوانان از 19 اردیبهشت آغاز می شود


به گزارش ایرنا، تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان در سال 2019 آماده می کنند.
مسابقات کشتی نوجوانان قهرمانی آسیا نیز روز‌های ۶ تا ۹ تیر ماه سال ۹۸ در شهر تایچونگ کشور چین تایپه برگزار خواهد شد و بعد از آن شهر صوفیه بلغارستان میزبان رقابت های نوجوانان جهان است.
اردوی تیم کشتی آزاد نوجوانان تا 30 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم کشتی آزاد نوجوانان به شرح زیر است:
45 کیلوگرم: علی عرب (مازندران)، محمدرضا شاکری (لرستان)، یاسین رضایی (مازندران) و احمد محمدنژاد جوان (خراسان رضوی).
48 کیلوگرم: رحمان عموزاده (مازندران)، پوریا کاظمی (مازندران) و میلاد رزمی (آذربایجان شرقی).
51 کیلوگرم: علی قلی زادگان (تهران)، مجتبی سلطان زاده (مازندران) و محمدعلی عموزاد (مازندران).
55 کیلوگرم: مهدی ویسی (مازندران)، جواد جوادی (مازندران) و معین قاسمی (گیلان).
60 کیلوگرم: عرفان الهی (مازندران)، امیرحسین حسن زاده (تهران) و محمد بخشی (مازندران).
65 کیلوگرم: دانیال کاشی (مازندران)، حمیدرضا آقایی (تهران) و امیرحسین متقی (خراسان رضوی).
71 کیلوگرم: امیرمهدی حسینی (مازندران)، مرتضی جعفرزاده (تهران) و ابوالفضل ولی پور (مازندران).
80 کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور (مازندران) و امیرعلی آذرپیرا (تهران).
92 کیلوگرم: سهیل یوسفی (خراسان رضوی)، محمدمبین عظیمی (کردستان) و علی جعفری (البرز).
110 کیلوگرم: مصطفی طغانی (خراسان رضوی)، سالار حبیبی (تهران) و امیرحسین شعاعی (تهران).
کادر فنی: امیر توکلیان (سرمربی)، مصطفی علیزاده، تقی دادادشی، جعفر دلیری و فرامرز بوداغی (مربیان).
همچنین اردوی تیم کشتی فرنگی نوجوانان نیز تا 28 اردیبهشت برگزار می شود.
اسامی نفرات دعوت شده به تیم کشتی فرنگی نوجوانان به شرح زیر است:
45 کیلوگرم: مهدی احدی زناب (گیلان) و محمدمهدی جواهری (قم).
48 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی (فارس) و علی حاجی وند نورایی (خوزستان).
51 کیلوگرم: سعید اسماعیلی (خوزستان) و علیرضا قناعتی (اصفهان).
55 کیلوگرم: فرید سیرتی مقدم (گیلان) و سجاد عباس پور (مازندران).
60 کیلوگرم: سید دانیال سهرابی (خوزستان)، امیر عبدی (قم)، ایمان محمدی (خوزستان) و امیرحسین زرین کمر (مازندران).
65 کیلوگرم: حجت رضایی (خوزستان) و جبار کاویان (مازندران).
71 کیلوگرم: رضا ساکی (خوزستان) و علی رضا دیناروند (خوزستان).
80 کیلوگرم: مسعود کاووسی (خوزستان) و کامران ارقش (خوزستان).
92 کیلوگرم: سعید کریمی زاده (خوزستان) و سید حمید افتخاری (البرز).
110 کیلوگرم: مهدی موسی شعار (تهران)، شاهرخ میکائیلی (قم) و ابوالفضل رستم پور (گیلان).
کادر فنی: فرشاد علیزاده (سرمربی)، عبدالکریم کاکاحاجی، طیب حیدری، محمد خزایی پول، محمد کاظمی (مربیان) و سید موسی طباطبایی (سرپرست).
ورزشی**1067**2024

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *