اردوی تیم ملی کشتی آزاد 13 اسفند آغاز می شود


به گزارش ایرنا، هادی حبیبی سرپرست تیم ملی کشتی آزاد در این خصوص گفت: اسامی نفرات حاضر در این اردو پس از برگزاری رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان اعلام می شود.
حبیبی افزود: این مرحله از تمرینات تا 26 اسفند در محل خانه کشتی عبدالله موحد ادامه می یابد و اردوی بعدی نیز روزهای 5 تا 15 فروردین ماه سال 98 در شهر خرم آباد برگزار می شود و تا زمان اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا در چین یک مرحله اردوی دیگر نیز در تهران خواهیم داشت.
وی در مورد برنامه های تیم ملی امید نیز تصریح کرد: تمرینات تیم امید برای شرکت در جام جهانی روسیه و قهرمانی آسیا در مغولستان از روز 12 اسفند در خانه کشتی عبدالله موحد تهران برگزار می شود و تیم جام جهانی روز 23 اسفندماه راهی یاکوتسک می شود. ضمن اینکه کشتی گیران اعزامی به رقابت های قهرمانی آسیا نیز روزهای 4 و 5 فروردین ماه در اولان باتور مغولستان مسابقات خود را برگزار خواهد کرد.
حبیبی یادآور شد: مسئولان فدراسیون کشتی به ویژه «حمید بنی تمیم» سرپرست فدراسیون، علیرغم شرایط خاص اقتصادی تلاش کرده اند تا تمامی امکانات و شرایط برای تیم های ملی فراهم باشد و کشتی گیران با کمترین دغدغه برنامه های خود را دنبال می کنند. در شرایط فعلی آرامش خوبی بر اردوی تیم های ملی حاکم است که می تواند اصل مهمی برای موفقیت باشد.
ورزشی**1067**9118**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *