اردوی تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور در مراغه آغاز شد


سرپرست تیم ملی کشتی آزاد نونهالان کشور روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: علاوه بر کشتی گیران دعوت شده به این اردو، 20 کشتی گیر نونهال و خردسال آذربایجان شرقی نیز حضور دارند و تا 13 اسفند ماه جاری زیر نظر مربیان تمرین می کنند.
تورج ظفری اضافه کرد: این اردو در راستای استعدادیابی و با هدف بسترسازی برای تیم ملی کشتی آزاد نونهالان در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: نادر ناظری به عنوان مربی ارشد و سردار مولوی، جواد اسماعیل پور، بهمن حاجی زاده و فریبرز رئیسی به عنوان مربی تیم را در این اردو همراهی می کنند.
وی گفت: مربیان مجرب و توانمندی در این اردو حضور دارند که نقش موثری در محک زدن کشتی گیران کشور و استان و آماده سازی آنها برای حضور قدرتمند در عرصه های ملی و منطقه ای ایفا می کنند.
ظفری گفت: در سالجاری 10 اردو برای تیم ملی کشتی آزاد نونهالان برگزار شده و پیش از اردوی مراغه، اصفهان میزبان کشتی گیران نونهال کشور بود.
وی به برگزاری تمرینان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر اشاره کرد و افزود: آموزش کشتی برای بالا بردن سطح ارتقا تاکتیکی و تکنیکی، شناسایی نقاط ضعف، آموزش فنون کشتی و شناسایی استعدادهای پایه در نقاط مختلف کشور از مهمترین اهداف این اردوهاست.
وی با تقدیر از رئیس ورزش، هیات کشتی و پیشکسوتان ورزش کشتی مراغه افزود: مراغه ظرفیت و استعداد بسیار زیادی در رشته کشتی دارد و در صورت برنامه ریزی پایه ای و اصولی، به طور قطع شاهد درخشش این استعدادها در آینده خواهیم بود.
حدود هشت هزار و 600 ورزشکار سازمان یافته در قالب 88 هیات ورزشی در شهرستان مراغه فعالیت می کنند.
این شهرستان با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/9880

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *