اردوی تیم ملی کشتی آزاد تکمیل شد


به گزارش روز یکشنبه ایرنا، مرحله ششم اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در چین، هم اکنون در خانه کشتی عبدالله موحد تهران در حال برگزاری است.
حسن یزدانی، رضا یزدانی و پرویز هادی کشتی گیران شرکت کننده در جام دانکلوف بلغارستان از امروز به جمع نفرات شرکت کننده در این اردو که از روز 13 اسفندماه تمرینات خود را آغاز کرده اند، اضافه می شوند.
آزادکاران بزرگسالان صبح امروز تمرین خاک را در دستور کار دارند و عصر نیز تمرین کشتی را زیر نظر غلامرضا محمدی و همکارانش برگزار خواهند کرد.
تیم ملی کشتی آزاد در فاصله 45 روزه تا رقابت های کشتی قهرمانی آسیا (3 تا 8 اردیبهشت ماه 98، شهر شی‏آن چین) دو مرحله اردوی دیگر را در دستور کار دارد که اردوی بعدی این تیم از روز 4 فروردین ماه سال 98 در شهر خرم آباد برگزار و اردوی دیگر نیز روز 19 فروردین تا زمان اعزام به مسابقات آسیایی در تهران برگزار خواهد شد.
همچنین مرحله چهارم اردوی تیم ملی کشتی فرنگی به صورت مشترک با حضور کشتی گیران زیر 23 سال (امید) در خانه کشتی عبدالله موحد در حال برگزاری است.
این تمرینات با حضور 42 فرنگی کار بزرگسال و امید و کادرهای فنی آن ها به صورت مشترک برگزار می شود و اعضای تیم زیر 23 سال خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که روزهای 1 و 2 فروردین ماه در شهر اولان باتور کشور مغولستان برگزار می شود، آماده می کنند.
همچنین فرنگی کاران بزرگسال نیز تمرینات خود را زیر نظر محمد بنا برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا پیگیری می کنند.
این مرحله از تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان از روز 13 اسفند آغاز شده تا 26 اسفند ادامه خواهد داشت و فرنگی کاران مرحله پنجم اردوی خود را از روز 6 فروردین ماه در خانه کشتی عبدالله موحد پیگیری آغاز می کنند.
فرنگی کاران بزرگسال تا زمان اعزام به رقابت های آسیایی چین یک مرحله اردوی دیگر نیز پس از مرحله پنجم برگزار خواهند کرد.
ورزشی**1067**

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *